11 Aralık 2013
Yorum Yap
#2159385

Birnumaram.com Arızalı Ürün Sattı!

Yaklaşık iki ay önce bu siteden Iphone 5s aldım. Parayı tek çekimde ofiste ödememe rağmen, makineleri sözde arızalı olduğu için garanti belgesi ve faturayı vermediler. Adrese göndereceklerini söylediler. Ürün arızalı çıktı. Hoparlörü ses iletmiyor, tuş/ ekran takılmaları ara ara oluyordu.


Firma kesinlikle ilgilenmedi ve servise yönlendirdi. Servis "biz tamir yaparız, iade alamayız," dedi. 30 gün içerisinde iade etme hakkımı kullanarak, ürünü aldığım yere iade ettim. "Servise ben göndermek durumunda değilim, siz gönderin," dedim. Ürünü teslim edeli 15 gün geçtikten sonra, müşteri hizmetlerine mail attım. Ne deseler beğenirsiniz? "Ürün arızalı değilmiş!"

Fatma Fatma 832 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatma15 Aralık 2013

    Ağrısız başınıza dert eklemeyin; bu siteden alışveriş yaptığınız ürünlerin garantisi yok, hepsi yurtdışı kayıtlı. Bu nedenle ücret iadesi yapmıyor. Delta teknik servis ise, onarmak yerine; kırarak, dökerek ürünü teslim ediyor...

  • Fatma15 Aralık 2013

    Geçtiğimiz günlerde ürünü ödeme yaptığım ofisten aldım. Alırken Teknokask (her türlü hasara karşı sigorta) içinden alınmış, neymiş yenileyeceklermiş. O nedenle almışlar. Bilgisayardan çıktı bir kağıt koydular yerine. Faturayı iki ay sonra "aslı gibidir" kaşesi ile verdiler. Anlaşmalı Delta teknik servis, raporunda "Ürünün onarımsız iadesi" yazmış. Apple'ın Ankara teknik servisine garanti dışı olarak telefonu götürdüm. Delta teknik servis sonrası "açılma, çizilme, yıpranma, kırılma" ne ararsanız kaydedildi! Daha bir aylık telefon!..

Ziyaretçi Yorumları