28 Temmuz 2018
#10717483

Yenimahalle Fiat Birmot Mağduriyeti!

27 Temmuz tarihinde, 2016 ve garantisi devam eden Egea model aracımı vitese geçmeme sebebi ile Ankara, Yenimahalle Birmot servise gönderdim. Akşam saatlerinde beni aradılar ve servise gelmemi rica ettiler. Aracın tamiri hafta sonu dahil 3 gün süreceği için Avis'ten ücretsiz araç kiralamayı teklif ettiler. Avis'te benden provizyon için kredi kartı istediler fakat adıma herhangi bir kredi kartı olmadığı için kiralamanın mümkün olmadığını belirttiler. Daha sonra Birmot'a döndüğümde servis bölümünde ki H***Hanım'a kredi kartı kullanmadığımı ve Birmot'un bana araç tahsis etmeyerek beni mağdur ettiğini, Yenimahalle Birmot'tan 2016 ve 2017 senelerinde toplam 4 adet sıfır Egea model araç aldığımızı ilettim. Ayrıca herkesin kredi kartının olmayabileceğini ekledim. Kendisi çok kaba tavırlarla '' Benim kredi kartım var mesela, olmaması sizin sorununuz '' dedi. Kaba tavırlarına devam ettiği için bu konuyu Sikayetvar.com ve Ekşi Sözlük gibi portallara taşıyacağımı ilettim. Kendisi '' Buraya günde 60 tane araç geliyor. Hangi birine yedek araç vereceğim? İstediğiniz yere şikayet edin '' gibi kaba tavırlarına devam etti.


Hafta sonunda yurt dışından müşterilerimiz gelecek ve biz mağdur durumdayız. Bundan sonra Fiat 'ın yanına bile yaklaşmam. Araçları en acilinden elimden çıkarıp bir daha bu markaya adımımı bile atmayacağım.

Onur Onur 3.443 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Birmot Temsilcisi30 Temmuz 2018

    Sayın ONUR A., Değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşlerinize istinaden 591961’nolu bilet kaydı oluşturulmuş olup, konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra, Müşteri Deneyimi Danışmanımız size dönüş yapacaktır. Ayrıca firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00-17:00 saat aralığında 444 3 300 numaralı Birmot İletişim Merkezi’miz üzerinden ya da www.birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler