23 Ekim 2018
#11064221

Birmot Yenimahalle Ankara Bayisindne Alınan Araç!

10.10.2018 tarihinde Birmot Yenimahalle/Ankara bayisinden ikinci el araba aldım. İkinci el satış temsilcimiz F** Ö--- hanım efendi ile 2016 Fiat Egea urban modeli için anlaşma sağladık. Oto eksper kaydına göre arabada sadece sağ arka çamurluk boyalı olduğunu kaşeli beyanı üstüne 75.000 TL ödeme yaparak arabayı aldım.


Yağmur yağması sebebi ile sağ ön far ve arka camda suyun içeri girmesi sebebi ile 11.10.2018 tarihinde satış temsilcimiz f-- Ö*** hanımı arayarak şikayetimi bildirdim. Arabamı servise götürerek farın yapılmasını istedim fakat bu konuda yardımcı olamayacaklarını beyan ederek.


1.250 TL ödeme yaparak farın yapılacağını beyan ettiler bunun üzerine şube müdürü U*** bey devreye girerek yardımcı olarak tamir ettire bileceklerini beyan ettiler. Fakat içime şüphe düşmesi üzerine arabamı başka bir Computest merkezine götürerek kontrol ettirdim.


Arabamın 27.07.2017'de doludan dolayı hasar kaydının bulunduğu. Kaput tavan ve bagaj bölümünde işlem yapıldığı resmi belge ile kasko hasar kaydında mevcuttur.


Arabayı bayii ye iadesi için götürdüğümde arabayı alamayacaklarını ancak kredi bedelini ödemem karşılığında genel müdürlük tarafından gelecek sonuca göre hareket edeceklerini beyan etmişlerdir.


Her türlü delil ve belgesi mevcut olup, müşteriyi yanıltma yaparak gerekli hukuki süreci başlatarak gerekli işlemleri yapacağım.

Seyit Seyit 6.989 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Birmot Temsilcisi23 Ekim 2018

    Sayın SEYİT MURAT YALÇIN, Değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşlerinize istinaden 611677’nolu bilet kaydı oluşturulmuş olup, konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra, Müşteri Deneyimi Danışmanımız size dönüş yapacaktır. Ayrıca firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00-17:00 saat aralığında 444 3 300 numaralı Birmot İletişim Merkezi’miz üzerinden ya da www.birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler