10 Haziran 2017
#8568975

Birmot Teknik Servisin Sorumsuz Tutumu!

Ataşehir Birmot servisinde tam 60 dakika bekletildim boş boş. Aracımda marşa basma arızası olduğunu söyledim. Bilgisayara takip bakacağız denildi. 2 kez aracımdan haber var mı diye sorduğumda "bilgisayara takıldı bakıyoruz" cevabını aldım müşteri temsilcisi hanımefendiden. 1 saat geçtiğini fark etmem üzerine aracın yanına giderek ustaya sordum. Henüz bilgisayara takmadık cevabını aldım. Hiçbir şey yapılmamış hatta hala tespit aşamasına bile başlatılmıştı.


Müşteri temsilcisi bayanın saygısız cevapları ve müşteriyi oyalamaya dayalı sözleri de üstüne tuz biber ekti. Servise gelmeden önce geri vitesinde herhangi bir sorun olmamasına rağmen, servisteki testlerde geri vitese atmıyor dendi. Tamir etmeyi bırakın; aracı daha da bozmayı becermişlerdi. Ataşehir Birmot servisine gitmeyin, kimseyi de göndermeyin. Fiat markasını hak etmiyorlar. İtalya'da ki merkeze de şikayetimi ayrıca ileteceğim.

Sezen Sezen 869 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Birmot Temsilcisi12 Haziran 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Paylaşmış olduğunuz şikayetiniz ile ilgili araştırmalarımızı tamamladıktan sonra tarafınıza en kısa sürede bilgi veriyor olacağız. Ayrıca Birmot ile ilgili; “Memnuniyet,Şikayet, Öneri ve Taleplerinizi” hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00-17:00 saat aralığında Birmot Açık Hat (444 3 300) ya da www.birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler