26 Mayıs 2015
#3265121

Birmot Sıfır Parça Ücreti Alıp Tamir Yaptırma!

2012 yılı Ocak ayında aracım çalışmama problemiyle Eskişehir Birmot servisine çekildi. Servis aracın beyin arızalı olduğunu ve değişmesi gerektiğini söyledi ve bende ne gerekiyorsa yapılmasını istedim. Aracım 1 hafta sonra teslim edildi yüklü bir meblağ para ödedim.


Geçen hafta aracım yine arıza verdi ve sorun yine beyin de çıktı, tamiri yapan kişiler daha önce tamir edildiği ve sıfır el değmemiş bir beyin olmadığını söyledi. Oysaki ben Birmot'a sıfır beyin fiyatı ödedim tamir ücreti değil. Yani Birmot benden sıfır beyin parası alıp tamir edip beni yanılttı...

Hilmi Hilmi 952 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hilmi27 Mayıs 2015

    Eskişehir Birmot arabayı sözde inceledi ve mantıklı hiçbir cevap vermediler, varsayımlar üzerinden bir konuşma oldu. Birmot müşteri hizmetlerinden ümidim kalmadığından Fiat İtalya'ya mail'le sıkıntımı iletmeye karar verdim. Umarım onlar markalarına sahip çıkar.

  • Birmot Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Paylaşmış olduğunuz şikayetiniz ile ilgili araştırmalarımızı tamamladıktan sonra tarafınıza en kısa sürede bilgi veriyor olacağız. Ayrıca Birmot ile ilgili; “Memnuniyet,Şikayet, Öneri ve Taleplerinizi” hafta içi ve Cumartesi günleri 08:30-19:30 saat aralığında Birmot Açık Hat (444 3 300) ya da www.Birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler