sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Birmot Servis Çalışanları İlgisiz!

Akif Akif03 Nisan 2019 13:59

2015 model Fiat Doblo maxi aracımın garantisi devam etmekte olmasına rağmen Aracın arka bagaj kısmında bulunan perde şeklinde olan yük bölmesinin üstüne örtmeye ise perde (sadece Doblo maxi'lerde bulunuyor) kullanırken hiçbir zorlama olmadan yerinden yapışkanlarından çıktı daha sonra forumlarda okudum ve yaptığım araştırmalar sonunda bu arıza hemen hemen tüm Doblo maxi'lerde yaşanan ve bu parçanın üretiminin hatalı olması ve garantisi devam eden araçlarda bu parçanın değişimin TOFAŞ tarafından gerçekleştiği bende aracımın garanti kapsamında olduğu için arabamla beraber parçayı Bursa Nilüfer Birmot Fiat servisine getirdim.

TOFAŞ'la iletişime geçip bu parçanın değişim olmayacaklarını ve bu tutarsız ve ilgisiz tavırlarından sattıkları araçların arkasında durmadıklarından ve garantisi devam eden araçlarının ilgilenmediklerinden Hem Bursa Nilüfer Birmot hem de TOFAŞ'tan şikayetçiyim. Ayrıca şu an Fiat firmasının üretmiş olduğu 2 adet Ducato ve Doblo cinsi araç sahibiyim ama bu saatten sonra TOFAŞ'ın ürettiği ne de Fiat marka araca binmem. Aynı şekilde servislerinde çalışanların ilgisizliği ve müşteri memnuniyeti sıfır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Birmot Logo Birmot 04 Nisan 2019 08:28

Sayın Akif M., Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. "Ulaşım çözümleri sunan; yenilikçi, küresel yol arkadaşınız olmak" vizyonumuzla ve siz kıymetli müşterilerimizin geri bildirimleriyle, sektördeki lider konumumuzu korumakta, kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Geri bildiriminize istinaden BLT-651564-W8N0 bilet kaydı oluşturulmuştur. Konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra Müşteri Deneyimi Danışmanımız size dönüş yapacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili geri bildirimlerinizi, www.birmot.com.tr adresli web sitemizdeki iletişim formu üzerinden ya da 444 33 00 numaralı Müşteri Deneyim Hattımızdan bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler