18 Aralık 2018
#11322896

Birmot Küçükyalı’ın Aracı Alana Kadar Verdiği Sözler...

Birmot Küçükyalı’dan aracı almadan önce verilen hiçbir söz yerine getirilmedi. Araç satışlarında araca altın koruma yapılacağı söyleniyor ancak insanı enayi yerine koyar gibi aracınıza işlem yapıldı denerek teslim ediliyor.


İşlem yapılmamış diye sorguladığımızda bana yapıldığı söylendi isterseniz müsait zamanda gelin yapalım gibi yalan üstüne yalanlarla cevap veriliyor. Ayrıca aracın kırık olan dikiz aynası da tamir edilerek verilecek sözü vermesine rağmen o işlemde yapılmadan araç teslim edildi.


Eğer müşteri deneyimine önem veren bir çalışanınız varsa beni aradığında yaşadığım diğer sorunları da anlatırım.

Goktug Goktug 504 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Birmot Temsilcisi08 Ocak

    Sayın Göktuğ Gürsoy, Değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. BİRMOT, sektöründeki yerini siz değerli müşterileri sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. İletmiş olduğunuz görüşlerinize istinaden BLT-627125-Q5R1 bilet kaydı oluşturulmuş olup, konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra, Müşteri Deneyimi Danışmanımız size dönüş yapacaktır. Ayrıca firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.birmot.com.tr adresinde bulunan iletişim formu üzerinden ya da 444 33 00 numaralı Müşteri Deneyim Hattı’ndan telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla...

Ziyaretçi Yorumları