Birmot Kötü İşçilik Ve Müşteri Kandırmaya Çalışmak!

Turgut Turgut05 Ekim 2018 10:39

Benim Fiat 500 l aracım var. 120000 km ve tüm bakımları Birmot Beylikdüzü şubesinde yaptırdım. 110000 bakımda el frenini ayar yapılmasını istedim ve yaptık dediler aracı aldıktan sonra yapılmadığını fark ettim. 1 ay önce el freni tutmadığı için araç arkaya park halinde el freni tutmadığı için arkadan duvara çarptı ve tamponu ezildi.

Birmot'a götürdüm ve kaşlı'dan değişmesini istedim ve tam 3 hafta geçti ve teslim almaya gittiğimde tamponun değişmediğini ve tamir ettiklerini ayrıca tamponun kırık olan tırnaklarını silikonla yapıştırıp ve çok yeri belli ki sadece basit vidayla tutturulmuş halde teslim etmek istediler. Çok ama çok kötü ve gerçekten kötü bir işçilik.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Birmot Logo Birmot 05 Ekim 2018 13:46

Sayın TURGUT ÇAKIR, Değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşlerinize istinaden 606804’nolu bilet kaydı oluşturulmuş olup, konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra, Müşteri Deneyimi Danışmanımız size dönüş yapacaktır. Ayrıca firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00-17:00 saat aralığında 444 3 300 numaralı Birmot İletişim Merkezi’miz üzerinden ya da www.birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler