Birmot Hasarı Karşılamadı!

Kerim Kerim3 hafta önce

17.03 tarihinde Beylikdüzü Gürpınar sahilinde kaza yaptım. Yol kenarındaki korkuluklara çarptım. Kaza anında Fiat servisi Birmot servis aranmış durum anlatılmış ve çekici çağrılmıştır. Konuşmamız sırasında sigorta şirketimizin Avis olduğu da söylenmiştir. Çekici firma ile telekonferans yapılarak bilgiler iletilmiştir. Sonrasında çekici firma gelip aracımı çekti. 18.03 te aracımın durumu için Birmot servisine gittiğimde kaza anında trafik polisinin tutanak tutması gerektiğini ancak bu tutanak ile Avis kasko firmasının hasar bedelini ödeyeceğini öğrendim. 

Sonrasında ilgili emniyet ilçe müdürlüğüne giderek durumu anlattığımda polis memurları ancak yaralı müdahale olursa gelip tutanak tutulabileceğini bu durumda çağırsaydık da gelemeyecek olduklarını bildirmişlerdir. Diğer kasko şirketlerinden yapılan araştırmalar sonucu bu durumun beyan ile çözülebilmesine rağmen Avis için bu geçerli değilmiş. Kaskoya ödenen onca paraya rağmen hasarın kendi cebimden karşılanması beklenmektedir. 

Ayrıca hem Avis hem de bu durumun bilgisini bize olay anında aradığımız Beylikdüzü Fiat Birmot serviste vermemiştir. Fiat Birmot servisten de şikayetçiyim. Her zaman kaza yapmıyoruz ki prosedürünü bilelim. Ben bunların danışıklı dövüş olduğunu düşünüyorum. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Birmot Logo Birmot 2 hafta önce

Sayın Kerim E., Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. "Ulaşım çözümleri sunan; yenilikçi, küresel yol arkadaşınız olmak" vizyonumuzla ve siz kıymetli müşterilerimizin geri bildirimleriyle, sektördeki lider konumumuzu korumakta, kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Geri bildiriminize istinaden BLT-752412-H2T9 bilet kaydı oluşturulmuştur. Konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra Müşteri Deneyimi Danışmanımız size dönüş yapacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili geri bildirimlerinizi, www.birmot.com.tr adresli web sitemizdeki iletişim formu üzerinden ya da 444 33 00 numaralı Müşteri Deneyim Hattımızdan bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler