01 Mart
#11655226

Birmot Fiat Zincirlikuyu Bayii Beni Kandırdı!

Yıl sonu araç kampanyası ÖTV indiriminden faydalanmak için Fiat marka araç almaya karar verdim 18.12.2018 tarihinde Fiat bayi Birmod Zincirlikuyu şubesindeki E** hanım ile Doblo kargo maxi XL plas paketi için 84.000 TL anlaşma sağladım. 76.000 TL için kredi kullandım geri kalanını da EFT ile gönderdim. 20 Ocak ta aracımı teslim almak için İstanbul'a gittiğimde aracın boş modeli olan Doblo kargo Maxi XL paketini hazırlayıp orijinalinde olmayan klimayı da sonran taktıklarını öğrendim (aracın full paketi yerine boş paketini hazırlamışlar.)
Satış temsilcisi E** hanıma durumu bildirdiğimde önce inkar etti telefon görüşmelerini kendisine dinlettiğimde hatasını kabul etti. Satış müdürü E** hanım devreye girdi ve aracın ful pakete çevrileceğini özür mahiyetinde de bana hediye olarak 4 adet lastik teklif etti ama resmi işlemler için 8 hafta zaman istedi. Bende orijinal aracımı istedim. Hatta bu aracın 2019 modelini verin farkı neyse vereyim dedim. Aracın plakası ve ruhsatının çıktığını bunun mümkün olmadığını bildirdi. Sonuç olarak beni yaklaşık 1 hafta İstanbul da oyaladılar ve aracı bu şartlarda satamayacaklarını bildirip aracı teslim etmediler. Tüm bu iddialarım tarafıma ait olan 0543 603 1*** numarasıyla 05335523*** ve 0212 370 3320 numaraları arasında gerçekleşmiştir. Olayın üzerinden 3 ay geçmesine rağmen hala paramı iade etmediler.

Mehmet Mehmet 1.748 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Birmot Temsilcisi01 Mart

    Sayın Mehmet Ş. Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. "Ulaşım çözümleri sunan; yenilikçi, küresel yol arkadaşınız olmak" vizyonumuzla ve siz kıymetli müşterilerimizin geri bildirimleriyle, sektördeki lider konumumuzu korumakta, kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Geri bildiriminize istinaden BLT-644527-J3R1 bilet kaydı oluşturulmuştur. Konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra Müşteri Deneyimi Danışmanımız size dönüş yapacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili geri bildirimlerinizi, www.birmot.com.tr adresli web sitemizdeki iletişim formu üzerinden ya da 444 33 00 numaralı Müşteri Deneyim Hattımızdan bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları