sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Birmot Fiat Egea Plastik Aksamda Tıkırtılar Ve Klima Uğultusu!

Haluk Haluk08 Temmuz 2018 02:28

Fiat Egea Lounge Plus Sedan sıfır araba aldım. Daha 200 (iki yüz) km ancak oldu, arabada klima gürültülü çalışıyor (fan sesi değil, fan en düşükteyken bile uğultu geliyor klimayı kapatınca gidiyor), arabanın ön kapılarından ve göğüsünden tıkırtı sesleri geliyor. 5 yıl garantili diye sattıkları arabadaki bu sorunlar için yetkililerden açıklama bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Haluk 17 Temmuz 2018 21:44

Fiat sisteminde kayıtlı olan 545 ile başlayan numaramı arayabilirsiniz.

profile-icon Haluk 15 Temmuz 2018 01:22

2 tane yetkili servise götürdüm sesin normal olduğunu söylediler. İlk defa Fiat ailesinden bir araba kullanıyorum ve diğer kullandığım arabalarda olamayan bu ses beni rahatsız ediyor.

Birmot Logo Birmot 09 Temmuz 2018 11:38

Sayın HALUK Ü., Değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşlerinize istinaden sizleri aradık ancak ulaşamadık. Dilerseniz müsaitlik durumunuzu iletmeniz halinde tarafınıza geri dönüş sağlamak isteriz. Ayrıca firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00-17:00 saat aralığında 444 3 300 numaralı Birmot İletişim Merkezi’miz üzerinden ya da www.birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler