Birmot Fiat Egea 2017 Model Turbo Arızası

Hasan Hasan03 Şubat 23:13

2017 Model Fiat Egea aracı almadan önce garantisinin olup olmadığını Birmot Ankara'da kontrol ettirdim. İlgili personel bana ilk 10 bin km bakımını aves 18 binde yaptırmış ama iyi niyet garantisi var dedi ve bende aracı satın aldım. İlgili servis 10 günü geçirmeden gel ikinci bakım yani 20 bin bakımı yapılacak dedi bende aracımı 26.500 km 'de aldım ve bir hafta geçmeden bakımını Birmot İvedik Ankara'da yaptırdım. Şimdi arabam 34 bin km de turbodan ıslık sesi gibi ses geldi ilgili servis ilk bakımın geç yapıldığı için garantiye girmiyor dedi ben imkanlarımı zorlayarak garantili olsun diye araç aldım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hasan 05 Şubat 22:12

Öncelikle ilgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. 2017 model aracımı 26.400 km de sizlere danışıp garantisinin var olduğunu öğrendikden sonra satın alıp hemen bakım randevümü alıp26.06.2019 tarihinde 26450 km bakımlarını yaptırdım sonrada 7 ay gibi bir zaman gectikden sonra turbodan ötme sesi geldi ve bana garantiye girmediğini Birmot tarafından tarafıma bildirildi. Ben önceki aracımda Fiat olduğu için insanların Fiat markaya yaklaşma demesine rağmen ısralla Fiat marka aracı garentili olsun diye imkanlarımı zorlayarak aldım. Sizlerin desteğini bekleyerek bu mağduriyetimin giderilmesini ve aracımın turbo arızasını garanti kapsamında yapılmasını diliyorum. Aracım şu anda 34150 km de bu km de olan aracın turbosu neden bu kadar çabuk bozulsun. İlgi ve desteğinize tekrar teşekkür eder saygılar sunarım.

Birmot Logo Birmot 04 Şubat 08:29

Sayın Hasan B., Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. "Ulaşım çözümleri sunan; yenilikçi, küresel yol arkadaşınız olmak" vizyonumuzla ve siz kıymetli müşterilerimizin geri bildirimleriyle, sektördeki lider konumumuzu korumakta, kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Geri bildiriminize istinaden BLT-739694-V7R6 bilet kaydı oluşturulmuştur. Konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra Müşteri Deneyimi Danışmanımız size dönüş yapacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili geri bildirimlerinizi, www.birmot.com.tr adresli web sitemizdeki iletişim formu üzerinden ya da 444 33 00 numaralı Müşteri Deneyim Hattımızdan bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler