08 Şubat 2018
#10110238

Birmot Arızalı Aksesuar Gündüz LED'leri

Dört ay önce Bursa Birmot servisinden almış olduğumuz aracımıza, ekstra ücret ödeyerek aksesuar paketi eklettirdik. Aksesuar paketinde bulunan gündüz LED'leri bozularak yanmamaya başladı. Randevu alarak Bursa Birmot servisine gittik ve müşteri kabul sorumlusu; şu an stoklarında gündüz LED'leri bulunmadığını ve bir hafta sonra patlamayan LED'lerin geleceğini belirtti. Aradan üç hafta geçmesine rağmen halen LED'lerin ellerine ulaşmadığı bilgisi geldi. Konuyla ilgili bir an önce çözüm bulunmasını ve arızanın biran önce giderilmesini önemle rica ederim.

Koray Koray 1.695 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Birmot Temsilcisi26 Şubat 2018

  Sayın KORAY K., Değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşlerinize istinaden 547170’nolu bilet kaydı oluşturulmuş olup, konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra, Müşteri Deneyimi Danışmanımız size dönüş yapacaktır. Ayrıca firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00-17:00 saat aralığında 444 3 300 numaralı Birmot İletişim Merkezi’miz üzerinden ya da www.birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla.

 • Koray23 Şubat 2018

  Sayın Birmot yetkilileri, konun çözümü için 08 Şubat gününden beri beklemedeyiz ancak tarafınızdan halen hiçbir çözüm bulunmuş değil. Bursa Birmot servisine sorduğumuz da aylardan beri hep aynı cevabı alıyoruz "ledler daha gelmedi" Problem yaşamamak adına ekstra para ödeyerek aracın aksesuarını firmanızdan almamıza rağmen problem yaşıyoruz.

 • Koray18 Şubat 2018

  Dönüş yapacağız olarak görüşmüş olduğumuz Birmot yetkilisiyle, aradan bir hafta geçmiş olmasına rağmen dönüş olmaştır.

 • Koray12 Şubat 2018

  Konuyla ilgili birmottan arandım ve geri dönüş yapacaklarını belirttiler. Problemin çözümü için bekleme deyim.

 • Birmot Temsilcisi09 Şubat 2018

  Sayın KORAY K., Değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşlerinize istinaden sizleri aradık ancak ulaşamadık. Müsaitlik durumunuzu ilettiğiniz taktirde sizlere geri dönüş sağlayacağız. Ayrıca firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00-17:00 saat aralığında 444 3 300 numaralı Birmot İletişim Merkezi’miz üzerinden ya da www.birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler