22 Ocak
Yorum Yap
#11483787

Birmot Araçtan Eksik Çıkan Parça!

24 Aralık 2018 tarihinde Otokoç Eskişehir Birmot bayisinden 2017 Ford fokus trend X araç aldım eve gelip incelediğimde bijon anahtarı çıkmadı. Lastikler 2013-2014 çıktı. Şikayetlerimi firmaya söyledim fakat bu konuda yardımcı olamayacaklarını söylediler. Koskoca Koç firması sattığı ürünün arkasında durmazsa artık yazıklar olsun. Bundan sonra koçun hiçbir ürününü almam lastikleri geçtim bir bijon 30-35 TL bunu bile temin edemiyorlarsa gerçekten yazıklar olsun.

Muzaffer Muzaffer 1.553 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Muzaffer08 Şubat

    Ilginize teşekkür ederim arabayı alalı iki ay oldu ama hala bir sonuca varamadık iki ayda büjon anahtarı gibi bir parça gelmiyorsa ne diyeyim yazık

  • Birmot Temsilcisi06 Şubat

    Sayın Muzaffer F., Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. "Ulaşım çözümleri sunan; yenilikçi, küresel yol arkadaşınız olmak" vizyonumuzla ve siz kıymetli müşterilerimizin geri bildirimleriyle, sektördeki lider konumumuzu korumakta, kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Geri bildiriminize istinaden BLT-636545-X6T1 bilet kaydı oluşturulmuştur. Konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra Müşteri Deneyimi Danışmanımız size dönüş yapacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili geri bildirimlerinizi, www.birmot.com.tr adresli web sitemizdeki iletişim formu üzerinden ya da 444 33 00 numaralı Müşteri Deneyim Hattımızdan bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler