Birmot Aracımın İstetme Lastiğini Servis Almış!

Cem Cem14 Eylül 2018 21:42

Başından beri düzgün hizmet alamadığımız Avis firmasının yönlendirmesiyle aracımın hasarının yapılması için Ataşehir Birmot servisine bıraktım aracımı aldığımda aracımın istetme lastiğinin olmadığını gördüm ayrıca arabam servisten çıkmış fakat yıkanmamış içi temizlenmemişti. Birmot olayı hiç üstüne almadığı gibi durumun normal göstermeye çalıştı aracımın istetme lastiği alınmış ve aracımı teslim alırken eğer ki bagaj altına istetme bölümüne bakmış olmasaydım hiçbir şekilde durumdan haberdar olamayacaktım böyle kötü hizmet veren bir firma. Sıfır müşteri memnuniyeti ve lastiğimin akıbeti belirsiz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Cem 09 Ekim 2018 18:22

Kullandığım avise ait kiralık aracımın hasarının yapılması için Birmot firmasına yönlendiriliyorum ve Ataşehir Birmot firmasını aradığımda yoğunuz arabanızı hasarın yapılması için alamayacaklarını belirtiyorlar aralarında nasıl bir sorun varsa müşteriyi mağdur ediyor Ataşehir Birmot. Sonuç itibariyle müşteriyim ve araç kiraladım ama araç kendi aracım gibi her sorunla sahşıma ait bir araçmış gibi uğraşıyorum Birmot firması yardımcı olmuyor aynı sorunu bundan 2 ay öncesinde de yaşattı birebir aynı tavır ve yardımcı olmaktan uzak bir anlayış var çok amatör yaklaşım var oto sanayideki küçük bir kaportacı gibi abi yogunuz deniliyor ben kiraladığım arabayı yapamıyorum neden kirala hizmeti alıyorum

Birmot Logo Birmot 17 Eylül 2018 12:56

Sayın BILGIN Ü., Değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşlerinize istinaden 601645’nolu bilet kaydı oluşturulmuş olup, konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra, Müşteri Deneyimi Danışmanımız size dönüş yapacaktır. Ayrıca firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00-17:00 saat aralığında 444 3 300 numaralı Birmot İletişim Merkezi’miz üzerinden ya da www.birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler