sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Birmot Araç Bakımındaki İlgisizlik

Murat Murat06 Mayıs 12:23

Egea marka aracımın Birmot servisinde 2 bakımında aracı teslim aldıktan sonra hava filtre kelepçesi takılmamış kendim taktım olabilir unutulmuş dedim aradan 1 sene geçti 3 bakıma gittim aracımı teslim aldım yolda giderken 2 yaşındaki çocuğum arabanın içine sızan gaz kokusundan dolayı kötüleşti . Durup kaputu açtım resmen yüzüme gaz fışkırıyordu. Aracımı benzinde kullanarak ertesi gün servise geldiğimde gaz filtresi kelepçesinin takılmadığı için unutulmuş olabileceğini savundular.

Ben yine olumlu karşıladım hiçbir yerde şikayetçi olmadım aradan 1 sene geçti aracımı 06.05.2020 tarihinde servisten teslim aldım acelem olmadığını aracımın tam kontrol edilerek teslim almak istediği rica ettim aracın 1 gün kalması gerektiğini söyledi tamam dedim bugün aracımı teslim aldığımda yaşadığım tecrübelerden dolayı kaputu açıp bakmak istedim, fakat motor suyu kontrolü yapılmadığını gördüm.

Motor suyu minimum seviyenin altındaydı gelen servis elemanı bunun bu seviyede olabileceğini, motorun bundan dolayı yanmayacağını söyledi ve gidip şu bidonu getirerek kapının önünde aracımın motor suyunu tamamladı son yaptırdığım bakım ücreti özel servislerde 600 700 TL bandında yapılmaktayken ben 1700 TL vererek yaptırdığım bu bakımın sonunda yaşamış olduğum bu olay gerçekten beni çok ama çok rahatsız etti.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Birmot Logo Birmot 07 Mayıs 10:16

Sayın Murat E.ı, Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. "Ulaşım çözümleri sunan; yenilikçi, küresel yol arkadaşınız olmak" vizyonumuzla ve siz kıymetli müşterilerimizin geri bildirimleriyle, sektördeki lider konumumuzu korumakta, kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Geri bildiriminize istinaden BLT-759377-F1V2 bilet kaydı oluşturulmuştur. Konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra Müşteri Deneyimi Danışmanımız size dönüş yapacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili geri bildirimlerinizi, www.birmot.com.tr adresli web sitemizdeki iletişim formu üzerinden ya da 444 33 00 numaralı Müşteri Deneyim Hattımızdan bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler