Birmot Muhasebe Servisi İlgisizliği!

Rahmi D. |

1-31.07.2015 tarihinde almış olduğumuz, Fiat Ducato aracın, masraf faturasını bu tarihe kadar yani (48) gündür en son bugün gittiğimde Birmot Muhasebe müdürü onla ilgilenen kişinin izinde olduğunu bir hafta sonra uğramam gerektiğini söyleyince dedim ki koç grubu devlet dairesi olmuş.

Biraz söylenince lütfetti faturayı aramaya başladı, tabi ki memnun süz bir vaziyette, sonra bizimle ilgili dosyayı buldu, bu sefere de takipçiden faturaların gelmediğini önümüzdeki hafta uğramam gerektiğini söyledi. Çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadığımı belirtmek isterim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rahmi D.
  22 Eylül
  10:42

  Ala sorun çözülmedi

 • Rahmi D.
  18 Eylül
  11:51

  2-Ayrıca aracımızın yedek parça değişimi için bugün için malzemenin geldiğini aracı getirmemi söylediler, aracı götürdüm sabah bıraktım, öğlene kadar olur dediler, saat 14 civarında gittiğimde, şok araç olmamış, çünkü parça gelmemiş, yani Allah'a emanet bir şekilde yürüyor Birmot, arkasındaki isim koç Grubu olmasa iş yapar mı bilemiyorum, saygılarımla...

 • 17 Eylül
  15:24

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Paylaşmış olduğunuz şikayetiniz ile ilgili araştırmalarımızı tamamladıktan sonra tarafınıza en kısa sürede bilgi veriyor olacağız.
  Ayrıca Otokoç ile ilgili; “Memnuniyet,Şikayet, Öneri ve Taleplerinizi” hafta içi ve Cumartesi günleri 08:30-18:00 saat aralığında Otokoç Açık Hat (444 3 300) ya da www.otokoc.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.