Birmot Hizmetten Memnun Kalmadım.

Serkan K. |

Geçirmiş olduğum kazanın ardından aracımın yapılması için yetkili servisin hizmet ve kalite anlayışı her zaman farklıdır düşüncesiyle Eskişehir Birmot servisine aracımı teslim ettim. Etmez olsaydım, 12 gün sonra tamir işlemi bitmiş, fatura onay işlemlerinden aracımı teslim alamıyorum, servis yerine exper çalışanıyla konuşarak süreci tamamlattım.

Aracımı teslim almak için gittiğimde benden 70 tl ücret istemeleri ve ne için olduğunu sorduğumda geçerli yanıt alamamam işi iyicene kötü hale getiriyor, aracıma bakmak için yanına gittiğimde, araç pislik içinde, bagajımda bulunan bütün eşyalarım araç içerisine atılmış, kazada zarar gören parça değişmemiş, sorduğumda kaçamak cevap vermeler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  12 Ağustos
  15:07

  xxxxx

 • 22 Temmuz
  12:54

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Paylaşmış olduğunuz şikayetiniz ile ilgili araştırmalarımızı tamamladıktan sonra tarafınıza en kısa sürede bilgi veriyor olacağız.
  Ayrıca Birmot ile ilgili; “Memnuniyet,Şikayet, Öneri ve Taleplerinizi” hafta içi ve Cumartesi günleri 08:30-19:30 saat aralığında Birmot Açık Hat (444 3 300) ya da www.birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.