Birmot Firmasının Eksik ve Yanlış Bilgilendirme Yapması!

Süleyman K. |

Bir buçuk ay önce sıfır bir araç aldım Birmot'tan Fiat Egea 1,4 benzinli. Araç rampada 3 vitese kadar düşüyor aracın içinde 200 KG'lık bir ağırlık bile yok. Birmot servisinde bakıldığında teknisyenlerinin herhangi bir şeyin olmadığını ve bu aracın rampada çekmeyeceğini belirtti. Teknisyen onaylı bu araç rampada çekmez denildi.

Bu durumu satarken neden söylenmediğini sordum cevap veremediler. Çağrı merkezinden de bir yardım söz konusu olmadı. Üstüne basa basa bu araç rampada çıkar mı diye sorduğumda ise çıkar diyip geçiştirdiler. Bende değişimle şu an fiyatlar düştüğü için üstüne 2-4 bin TL arası farkı verip üst modelle değişim istedim fakat hayır dediler. Satış sorumlularının ve müdürün yanlış bilgilendirme ile satıp değişim istediğimde ise çok alt bir fiyata alıp çok uçuk bir rakama değiştireceklerini söylediler. Böyle bir firmanın müşteriye değeri bu kadar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman K.
  11 Ekim
  15:47

  İnanmayın problemim çözülmedi aksi takdirde dahada işlemi yalan hale getirdiler.

 • Süleyman K.
  10 Ekim
  14:07

  Henüz bir sonuç alamadım. Beklemedeyim.

 • 07 Ekim
  15:45

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Paylaşmış olduğunuz şikayetiniz ile ilgili araştırmalarımızı tamamladıktan sonra tarafınıza en kısa sürede bilgi veriyor olacağız.
  Ayrıca Birmot ile ilgili; “Memnuniyet,Şikayet, Öneri ve Taleplerinizi” hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00-17:00 saat aralığında Birmot Açık Hat (444 3 300) ya da www.birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.