11 Ekim 2016

Birmot Ekspertiz Getirememe Sorunu...

İzmir Fiat Birmot servisini aradık. Araç hasarlı ne yapalım dedik. Beyefendi aracınızı servise getirin ekspertizi bekleyelim dediler. 2 gün boyunca aracımız Fiat Birmot servisine gitti geldi. Ee nerede ekspertiz diye sorduk.
Beyefendi ekspertiz her istediğiniz anda gelmez onlar müsait olunca gelirler dediler. 2 gün üst üste aracımıza 150 km yaptırdılar. Ancak servise Axa Sigorta ekspertizi gelmedi. Cevapları şu oldu: Ekspertiz her zaman gelmez siz onu bekleyeceksiniz. Hem sizden hem de Axa sigortadan şikayetçiyim. Filo sahibi insanlarız. Okul taşıtı aracımızdan birisi kaza yaptı. Bizi 2 gün mağdur ettiniz. Araç hala kazalı durumda. Çözüm yok. Bilginize sunulur.

Safak 1.563 Okunma

Cevaplar

  • Birmot Temsilcisi12 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Paylaşmış olduğunuz şikayetiniz ile ilgili araştırmalarımızı tamamladıktan sonra tarafınıza en kısa sürede bilgi veriyor olacağız. Ayrıca Birmot ile ilgili; “Memnuniyet,Şikayet, Öneri ve Taleplerinizi” hafta içi ve Cumartesi günleri 08:30-19:30 saat aralığında Birmot Açık Hat (444 3 300) ya da www.birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön