Birmot Ekspertiz Getirememe Sorunu...

Safak K. |

İzmir Fiat Birmot servisini aradık. Araç hasarlı ne yapalım dedik. Beyefendi aracınızı servise getirin ekspertizi bekleyelim dediler. 2 gün boyunca aracımız Fiat Birmot servisine gitti geldi. Ee nerede ekspertiz diye sorduk.
Beyefendi ekspertiz her istediğiniz anda gelmez onlar müsait olunca gelirler dediler. 2 gün üst üste aracımıza 150 km yaptırdılar. Ancak servise Axa Sigorta ekspertizi gelmedi. Cevapları şu oldu: Ekspertiz her zaman gelmez siz onu bekleyeceksiniz. Hem sizden hem de Axa sigortadan şikayetçiyim. Filo sahibi insanlarız. Okul taşıtı aracımızdan birisi kaza yaptı. Bizi 2 gün mağdur ettiniz. Araç hala kazalı durumda. Çözüm yok. Bilginize sunulur.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Kaza Sonrası Sigorta ve Expertiz Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  08:10

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Paylaşmış olduğunuz şikayetiniz ile ilgili araştırmalarımızı tamamladıktan sonra tarafınıza en kısa sürede bilgi veriyor olacağız.
  Ayrıca Birmot ile ilgili; “Memnuniyet,Şikayet, Öneri ve Taleplerinizi” hafta içi ve Cumartesi günleri 08:30-19:30 saat aralığında Birmot Açık Hat (444 3 300) ya da www.birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.