16 Nisan 2015

Birmot Eksik Ekspertiz Bilgisi ve Umursamazlık!

1 Nisan tarihinde Beylikdüzü Birmot firmasına, satın almak istediğim aracı götürerek ekspertiz yaptırdım. Aracın bana ''masraflarını ve problemlerini söylemeleri için'' 300 TL gibi fahiş bir fiyat ödedim. Bu rakamı göze almıştım araca ''düzgün bakılsın'' kafi dedim fakat düzgün bakılmadı.

Araçla test sürüşü dahi yapmadılar! Maalesef bu sebeple şuanda araçtan gelen saçma sapan sesleri bana söylemediler! Bu da yetmezmiş gibi bana aracı al temiz bu araç birkaç ıvır zıvır problemi var dediler. Bende kendilerine güvenip satıcı ile pazarlığı yaparak notere geçtik. Fakat noterin önünde araç akü arızasından dolayı bozuldu! 119600 km de ekspertize giren araç için 125 bine bakıma gel dediler.

Kerim 1.218 Okunma

Cevaplar

  • Kerim 16 Nisan 2015

    Müşteri hizmetlerinize 5-10 kez şikayetimi ilettim. Müşteri hizmetleriniz karar mer4keziniz eğil bilgi aktarıp kapatmaktan sıkıldım. Beylikdüzü şubeniz 5 gün telefonlarıma bakmadı bana dönüş yapmadı! Bilginize!

  • Birmot Temsilcisi16 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Paylaşmış olduğunuz şikayetiniz ile ilgili araştırmalarımızı tamamladıktan sonra tarafınıza en kısa sürede bilgi veriyor olacağız. Ayrıca Birmot ile ilgili; “Memnuniyet,Şikayet, Öneri ve Taleplerinizi” hafta içi ve Cumartesi günleri 08:30-19:30 saat aralığında Birmot Açık Hat (444 3 300) ya da www.birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

  • Kerim 16 Nisan 2015

    125 bine bakıma gel şunlar şunlar yapılacak diyen servis 120 binde değişmesi gerek triger kayışını bana söylemedi! Bende bu araçların 120 binde triger kayışı değişmesi gerektiğini sonradan öğrendim! Birmot Beylikdüzü'nü aradığımda bana bunun için 2300 lira fiyat çıkarması da ayrı bir pişkinlik! Neden söylemediniz bunu diyince ''haklısınız efendim'' diyip başka bir yetkili ''söylemek zorunda değiliz'' diyecek kadar saçma sapan bir firma! Şayet bana bu söylenmiş olsaydı bende ya aracı almazdım ya da ona göre pazarlık yapardım! Şimdi bu firma beni zarara uğrattı ve bu sebeple tüm yasal haklarımı kullanacağım! Suçsuz bir firma bu işlemleri bana %20 indirimli yapmayı neden teklif eder ki sizce?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön