11 Mart 2016

Birmot Beylikdüzü Teknik Servisinin Yalan Yanlış İşleri!

3 Hafta önce Birmot Beylikdüzü'den almış olduğum Jeep marka aracımı teslim almadan önce seramik kaplama, motor koruma ve taban izolasyon-yalıtım için firma ile anlaşıldı.

Özellikle firmanın teknik servisi - satış departmanı aracın gelmiş olduğu Çarşamba günü aracı teslim almamı ve seramik kaplamanın kuruması için 3 gün daha bekleyip Cuma günü teslim almamı istediler. Cuma günü geldiğinde, "bir gün daha beklerseniz iyice kurumuş olur, aracın yağmur, araç yıkma vb. şekilde ıslanmaması gerekiyor, Cumartesi teslim alın" denildi.

Cumartesi günü aracı almaya gittiğimde motor korumanın hiç yapılmaya başlanmamıştı, taban yalıtım - izolasyon un sadece 1 karışlık alanda göstermelik yapılmıştı ve seramik kaplama da ben geldikten sonra hızlı hızlı yapılmaya başlandı ve yarım yamalak yapılıp o şekilde teslim edildi.

Bütün bu işlemler için ekstra 1.400 TL alındı ve verilen faturada eksikti!

Görkem 544 Okunma

Cevaplar

  • Görkem 14 Mart 2016

    Araştırmalarınızın tamamlanmasını sabırsızlıkla beklemekteyim! Neyi araştırıyorsanız?

  • Birmot Temsilcisi11 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Paylaşmış olduğunuz şikayetiniz ile ilgili araştırmalarımızı tamamladıktan sonra tarafınıza en kısa sürede bilgi veriyor olacağız. Ayrıca Birmot ile ilgili; “Memnuniyet,Şikayet, Öneri ve Taleplerinizi” hafta içi ve Cumartesi günleri 08:30-19:30 saat aralığında Birmot Açık Hat (444 3 300) ya da www.birmot.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön