Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Birleşik Ödeme Hizmetlerinden Hesaba Gelen Para Sıkıntısı

profile
02 Haziran
223

Öğrenci bursu için bir vakfa başvuru yaptım. Görevli kişi bana birleşik ödeme hizmetleri üzerinden 27 TL para gönderdi. 25 TL' sini Payfix ® hesabına atmamı istediler.

Kimlik bilgilerimi de vermiştim. G*** g*** isimli şahıs tarafından para gönderilmiş hesabıma. Bugünde icra geldi bana. Bu hesap hareketlerinin ayrıntısını öğrenmek istiyorum.

Benzer Şikayetler

Birleşik Ödeme Hizmetleri Hesaba Para Girişi

profile
5 gün önce
148

20.09.2023 tarihinde birleşik ödeme hizmetleri tarafından hesabıma 2541.25 TL giriş oldu. Tutar bana ait değildir. Göndericiye iadesini talep ediyorum. Herhangi bir mesuliyet kabul etmiyorum. Geri dönüş sağlanıp bir açıklama yapılmasını talep ediyorum.

Birleşik Ödeme Hizmetleri 1 Haftadır Şikayet Yaşıyoruz

profile
1 hafta önce
194

United payment sanal pos ile ilgili son 1 haftadır şikayet yasıyoruz. Zararda olduğumuz paraları geçiyoruz gram ilgilenmiyorlar hiçbir şekilde geri dönüş yapmıyorlar. Markamız zedeleniyor ve umurlarında değil acilen sorunumuzun çözülmesini istiyorum. Acil dönüş bekliyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Kader

Suç duyurusunda bulundunuz mu

Zarife

Aslında suçlu olan bunlar değil, bu onlar sadece aracı. Aracı olarak kullanmışlar. Adıma icra davası açılmıştı ona itiraz ettim hesapla ilgim yok diye, bugünde hesabı açanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağım

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Birleşik Ödeme Hizmetleri Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 45 dk
Benzer Şikayet Yaz