Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Birleşik Ödeme Hizmetleri Ve Wise Para İadesi Yapmaması

profile
06 Mayıs
1.091
Özcan'ın Teşekkür Mesajı
“Para iadesi yapıldı teşekkürler”

Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Wise ® Para İadesi Yapmıyor. Şahsi Hesaptan Wise ye ödeme yaptım. Para sıkıntısız bir şekilde Wise geldi. Birkaç kez bu uygulamadan para çektim. Ancak son gönderdiğim paralar Wise uygulamasında kaldı. Paranın nereden geldiğini öğrenmek için belge istendi. Şirket hesabımdan şahsi hesaba atmış olduğum parayı kanıtlar belgeleri yükledim. Ancak olumsuz sonuçlandı. Wise hesabımda olan paranın en azından geri iadesini istedim bir çok email atmama rağmen geri dönüş yapılmadı. Para şu anda Wise hesabında olduğu gibi duruyor ve her gönderdiğimde işlem duraklatıldı şeklinde ibare çıkıyor. Lütfen acil para iadesinin talep ediyorum. Haksız kazanç elde edip insanları mağdur etmekten başka yaptıkları hiçbir şey yok. Parayı gönderirken Birleşik Ödeme hizmetleri çıkıyor alıcı kısmında. Bu tamamen insanları zor duruma sokmaktan başka bir şey değildir. Lütfen ivedilikle bu mağduriyetin giderilmesini talep ediyorum. Şu anda duraklatılmış işlem numaram #679228144.

Merhaba Özcan Bey, Öncelikle yaşamış olduğunuz sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinize istinaden yetkili arkadaşlarımız tarafınıza geri dönüş sağlayacaklardır. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz, Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

Özcan
09 Mayıs 11:39

En yakın zamanda aramanızı bekliyorum.

Özcan
09 Mayıs 14:35

Wise hesabımı kapattı. Param içeride kaldı. Büyük bir sorumsuzluk ve haksız kazanç elde ediliyor. Gerekli tüm belgeleri ibraz etmeme rağmen hiçbir olumlu dönüş yapılmıyor. Ve ayrıca yatırdığım ücret geri hesabıma gelmiyor.

Özcan
10 Mayıs 14:16

Mutlaka bekliyorum gün içinde tekrar aramanızı.

Merhaba Özcan Bey Talebiniz incelenip sonuçlandırılması için ilgili departmanımıza yönlendirilmiştir. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz, Sağlıklı günler dileriz, Saygılarımızla.

Özcan
11 Mayıs 14:19

Para iadesi yapıldı teşekkürler...

Özcan
11 Mayıs 14:19

Para iadesi yapıldı teşekkürler

Merhaba Özcan Bey Talebinize istinaden yetkili arkadaşlarımız ile görüşme sağladığınızı ve işlemlerinizin sonuçlandırıldığı hakkında tarafımıza bilgilendirme sağlanmıştır. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

Benzer Şikayetler

Birleşik Ödeme Hizmetlerinden Param Yatmadı

profile
04 Temmuz
223

Dun gece banka hesabıma Wise üzerinden iki adet para transferi başlattım. Sabah kalktığımda birinin geldiğini ötekinin gelmediğini gördüm. Bu transferlerin arasında sadece birkaç dakika var ve ikisi de Wise tarafından tamamlanmış transferler. Birleşik ödeme hizmetlerinden ödememi alamadım.

Birleşik Ödeme Hizmetleri Birleşik Ödeme Wise Gecikmesi

profile
04 Temmuz
110

Normalde her ay yaptığım transferler 10 dakikada hesabımda olurdu fakat 3 Temmuzda gerçekleştirdiğim Wise transferim 1 gündür hesabıma ulaşmadı! Wise üzerinden baktığımda ödemenin gerçekleştirildiğini görüyorum fakat Birleşik ödeme sistemlerinden veya Ziraat Bankası üzerinden bir sorun yaşandığını d...

Birleşik Ödeme Hizmetleri Birleşik Ödeme Wise Gecikmesi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

4 Yorum

Ebubekir

Lütfen bizim içinde bir çözüm yolu paylaşırmısınız?

Çağlar

Merhaba hocam, nasıl çözüme ulaştınız?

Burak

2 dakika önce bana da iade yapıldı. Dün kapatılmıştı hesabım.

Özcan

Merhaba. Birleşik Ödeme Hizmetlerinden iletişime geçtiler bilgileri paylaştım durumu ileteceklerini bildirdiler. Bu sabah İngiltere'de ks Wise ofisini aradım incelemeler yapılıp geri ödemenin yapılacağını bildirdiler. Email geldi gerekli incelemeler yapıldığını ve para gönderilen hesaba geri yatırıldı. Umarım sizinki de en yakın zamanda çözüme kavuşur.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Birleşik Ödeme Hizmetleri Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 45 dk
Benzer Şikayet Yaz