Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Birleşik Ödeme Hizmetleri Hakkımda Yapılan Hiçbir İşlemi Kabul Etmiyorum

profile
31 Mayıs
321

Bahar vakfına başvuru yaptım. İsim, soy isim, t. C. Kimlik numarası, IBAN ve doğum tarihim alındı. Sonra WhatsApp ® üzerinden hesabınıza para yatırılacak gibi bir mesaj geldi. Ben durumu fark ettim ve böyle bir şey istemediğimi belirttim. Bilgilerim ellerinde olduğu için kesinlikle hakkımda yapılan hiçbir işlemi kabul etmiyorum.

Benzer Şikayetler

Birleşik Ödeme Hizmetleri Hesaba Para Girişi

profile
1 hafta önce
148

20.09.2023 tarihinde birleşik ödeme hizmetleri tarafından hesabıma 2541.25 TL giriş oldu. Tutar bana ait değildir. Göndericiye iadesini talep ediyorum. Herhangi bir mesuliyet kabul etmiyorum. Geri dönüş sağlanıp bir açıklama yapılmasını talep ediyorum.

Birleşik Ödeme Hizmetleri 1 Haftadır Şikayet Yaşıyoruz

profile
2 hafta önce
194

United payment sanal pos ile ilgili son 1 haftadır şikayet yasıyoruz. Zararda olduğumuz paraları geçiyoruz gram ilgilenmiyorlar hiçbir şekilde geri dönüş yapmıyorlar. Markamız zedeleniyor ve umurlarında değil acilen sorunumuzun çözülmesini istiyorum. Acil dönüş bekliyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Kader

Bir sorun yaşadınız mı

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Birleşik Ödeme Hizmetleri Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 45 dk
Benzer Şikayet Yaz