Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Birleşik Ödeme Hizmetleri Firmamızın Zenginliğine Bloke Koyulması.

profile
15 Mayıs
644
Serhat'ın Teşekkür Mesajı
“Verdiğiniz bilgi için teşekkürler.”

Sayın Wise ® Firmamızın büyük ölçekli parasının bloke edilmesi sonucunda wise dan mail ve telefon olarak cevap alamadık. Bu süreçle el koyulan zenginliğimizin en kısa sürede verilen banka bilgileri doğrultusunda iade edilmesini rica ederiz. Bu süreci İngiltere merkezli hukuksal haklarımız ve Türkiye merkezli hukuksal haklarımızla birlikte devam ettireceğimizi bildirir. Bu yolda tazmin haklarımızın kullanacağımızı bildiririz.

Merhaba Serhat Bey, Öncelikle yaşamış olduğunuz sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinize istinaden yetkili arkadaşlarımız tarafınıza geri dönüş sağlayacaklardır. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz, Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

Serhat
16 Mayıs 13:29

Geri dönüş bekliyoruz. Firma olarak ticari zararımızın her geçen gün büyüdüğünü bildiriyoruz. Gerekli mecralara gerekli belgelerle başvurumuzu yapma hazırlığındayız. Saygılarımızla.

Merhaba Serhat Bey Talebiniz incelenip sonuçlandırılması için ilgili departmanımıza yönlendirilmiştir. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz, Sağlıklı günler dileriz, Saygılarımızla.

Merhaba Serhat Bey Talebinize istinaden yetkili arkadaşlarımız ile görüşme sağladığınızı ve işlemleriniz hakkında bilgi verildiği görülmektedir. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

Serhat
18 Mayıs 10:37

Verdiğiniz bilgi için teşekkürler.

Benzer Şikayetler

Birleşik Ödeme Hizmetleri Hesaba Para Girişi

profile
5 gün önce
148

20.09.2023 tarihinde birleşik ödeme hizmetleri tarafından hesabıma 2541.25 TL giriş oldu. Tutar bana ait değildir. Göndericiye iadesini talep ediyorum. Herhangi bir mesuliyet kabul etmiyorum. Geri dönüş sağlanıp bir açıklama yapılmasını talep ediyorum.

Birleşik Ödeme Hizmetleri 1 Haftadır Şikayet Yaşıyoruz

profile
1 hafta önce
194

United payment sanal pos ile ilgili son 1 haftadır şikayet yasıyoruz. Zararda olduğumuz paraları geçiyoruz gram ilgilenmiyorlar hiçbir şekilde geri dönüş yapmıyorlar. Markamız zedeleniyor ve umurlarında değil acilen sorunumuzun çözülmesini istiyorum. Acil dönüş bekliyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

4 Yorum

Ebubekir

Serhat bey nasıl bir yol izlediniz bizi de bilgilendirme şansınız var mı?

Çağlar

Merhabalar, Hayırlı olsun. Nasıl çözüm alabildiniz, uzun bir süredir aynı problem için dönüş bekliyorum.

Mesut

Wise İngiliz bir şirket. trustpilot.com adresine yazın trustpilot.com ingilterenin şikayet var gibi bir sitesi. İngilizce bilmiyorsanız Google translate kullanabilirsiniz.

Serhat

Teşekkürler bilgi için. Dönüş sağladı.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Birleşik Ödeme Hizmetleri Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 45 dk
Benzer Şikayet Yaz