Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Birleşik Ödeme Hizmetleri Birleşik Ödeme Sistemleri Para Transferi Gerçekleşmiyor

profile
05 Mayıs
700

P46597209 müşteri numarası ile wise ® müşterisiydim. 25 Nisan günü arkadaşıma Wise aracılığıyla para göndermeye çalıştım. 196,000 TL. Bu para o zaman 8,000 Sterlin yapıyordu. Wise gönderimi yüksek görüp arkadaşımın hesabını kapatmış. Ve parayı da 10 gün içinde tekrar hesaba Türk Lirası olarak iade edeceklerini söylüyorlar. Ve bugün 5 Mayıs, halen para ortada yok. Ve seçim var, gün geçtikçe para değer kaybediyor. Wise firmasının Türkiye'deki partneri olan Birleşik Ödeme Hizmetlerini arıyorum bir çözüm bulamıyorum. Bu paranın o tarihten elime geçinceye kadar oluşacak tüm zararları için mahkemeye gidip dava hakkımı kullanacağım.

Birleşik Ödeme Hizmetleri Birleşik Ödeme Sistemleri Para Transferi Gerçekleşmiyor

Merhaba Barış Bey, Öncelikle yaşamış olduğunuz sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinize istinaden yetkili arkadaşlarımız tarafınıza geri dönüş sağlayacaklardır. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz, Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

Merhaba Barış Bey Talebinize istinaden yetkili arkadaşlarımız ile görüşme sağladığınızı ve işlemleriniz hakkında bilgi verildiği görülmektedir. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

Benzer Şikayetler

Birleşik Ödeme Hizmetleri Hesaba Para Girişi

profile
5 gün önce
148

20.09.2023 tarihinde birleşik ödeme hizmetleri tarafından hesabıma 2541.25 TL giriş oldu. Tutar bana ait değildir. Göndericiye iadesini talep ediyorum. Herhangi bir mesuliyet kabul etmiyorum. Geri dönüş sağlanıp bir açıklama yapılmasını talep ediyorum.

Birleşik Ödeme Hizmetleri 1 Haftadır Şikayet Yaşıyoruz

profile
1 hafta önce
194

United payment sanal pos ile ilgili son 1 haftadır şikayet yasıyoruz. Zararda olduğumuz paraları geçiyoruz gram ilgilenmiyorlar hiçbir şekilde geri dönüş yapmıyorlar. Markamız zedeleniyor ve umurlarında değil acilen sorunumuzun çözülmesini istiyorum. Acil dönüş bekliyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Özcan

Merhabalar. Herhangi bir iade sizlere yapıldı mi acaba?

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Birleşik Ödeme Hizmetleri Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 45 dk
Benzer Şikayet Yaz