10 Eylül 2013

Birkenstock Çocuk Sandaleti Yaraya Sebep Oldu!

Dört Yaşındaki İkizlerime Birkenstock Çocuk sandaleti aldım. Fakat ikizlerden birisi ayakkabıdan rahatsız oldu ve devamında sağ ayağının yan tarafında yara oluştu. Ayakkabıyı mağazaya kontrol edilmesi için iade ettim.

İstanbul Merkez'den ayakkabıda üretim hatası olmadığını ve ayakkabının ıslanması ve ıslanma ile ilgili ve devamındaki işlemleri ile ilgili yanlış kullanımları konusunda matbu bir açıklama ve üretim hatası olmadığı konusunda bir belge verildi.

Tekrar mağazaya itiraz ederek 186 TL tutarındaki bir ayakkabının kullanıcıya verdiği rahatsızlığının bu şekilde geri dönüşünün doğru bir uygulama olmadığını ifade ettik. Sandaleti ıslatarak giydirmemiştik. Ayakkabı yine incelemede.

Meltem 3.177 Okunma

Cevaplar

  • Meltem 23 Eylül 2013

    Maalesef Birkenstock ürününün oğlumun ayağına verdiği rahatsızlığı, kanamasını dikkate almayarak ürünü aynen geri göndermiştir. Gerekçeleri ürünü çok sattıkları ve bu şekilde şikayet almamaları olarak belirtmişlerdir. Asla bir daha bu kadar pahalı ve markalı bir ürünü almayacağım. Tüketici haklarına şikayet edeceğim.Gerekli hukuki işlemleri yaptıracağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön