16 Ekim 2015
#3932655

Birissine.com Ürün Teslimatım Hala Olmadı

Yaklaşık bir hafta önce Birissine.com'dan eşofman aldım. Ürünümü hala kargodan teslim edilmedi. Ürünü iade etmek istiyorum, iade edemiyorum. Keşke sizden bir şey almasaydım.

Gözde Gözde 7.542 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gözde25 Ekim 2015

    Merhaba; sızın satıs sıtenızı sık olarak arkadaslarımdan duymaktayım ve tavsıye uzerıne aldım. Aslında fıyatların çok cok uygyn. Ama aynı seyden arkadaslarımda mağdur. sızden tek rıcam kargonuzu degıstırmenız. Kullanmıs oldugunuz kargo sırketı hem geç teslımat yapıyor hem de sızın adınızı kotuluyor. Ins. Kargo sırketınızı degırtırdıkten sonra sızden alısverısıme tekrardan baslarım. Iyı çalışmalar.

  • Birissine.com Temsilcisi19 Ekim 2015

    gözde hanım sitemizden 07,10,2015 tarihinde sipariş verilmiş. siparişiniz normal prosedürde bir sonraki günde kargoya verilmesi gerekirken aynı gün içinde tarafımızdan b8052f154073 kargo takip numarasıyla teslim edilmiştir.kargo firmasının geç teslimat yapması dolayısıyla oluşan mağduririyetinizden dolayı özür dileriz.iade konusunda satın aldığınız ürünleri satılabilir özelliğini kaybetmeden teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde faturasıyla birlikte göndererek iade edebilir.ürünün ücreti geri alabillirsiniz.iyi günler dileriz

Ziyaretçi Yorumları