01 Mart 2018
Yorum Yap
#10185905

Birissine.com Markasının İşleyiş Bozukluğu Ve Elemanlarının Kabalığı!

Birissine.com 'dan ürün aldım ve ödemesini yaptım. 1 gün geçtikten sonra ürünlerin kargoya verildiği bilgisini edindim. Sonra Birissine.com 'den bir eleman arayıp stoklarında ürünün olmadığını söyledi. Madem ürün yok neden sistemde var görünüp sipariş edilebiliyor. Şöyle bir öneride bulunsam deyip konuşmaya başladığımda sözüm kesilip hiçbir şey yapamayız deniliyor. Daha söylemedim bile dediğim zaman üslupsuz konuşuluyor. Başka biriyle konuşmak istediğimde sürekli burada ben yetkiliyim diyerek aşağılayıcı tarzda konuşup beni dinlemiyorlar. Kocaman şirketin işlerini sanırım tek kişi yaptığı için işler doğru düzgün ilerlemiyor. Ben 1 ürün için mi kargo ücreti ödeyeceğim. Hiç kolaylık sağlanmıyor ve iade işlemleri için resmen parama el koyuyor. yı.

Serpil Serpil 17.334 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Serpil09 Mart 2018

    Birissine.com dan sipariş verdim. Siparişlerimin 2 ila 4 gün arasında elimde olacağı bilgisi verildi. 28 Şubat'ta verdiğim ürünler 09 Mart olmasına rağmen hala gelmedi. Aradığım zaman benden haber beklediklerini sipariş verdiğim ürün stokların yanlış tutulmasından dolayı temin edilemediğini söylediler. Ben aramasam ne zamana kadar bekleteceksiniz dediğim zaman laf uzatarak müşterilerinin beklediğini hesabınıza iade ederiz paranızı deniyor. Peki kaç gündür benim paramı işletip beni sinir edip parasını ödediğim ürünleri alamayarak bir de ukalaca konuşan Buse Hanım burada en yetkili benim burada benim dediğim olur diye seçime zorlaması müşteri olarak benim hak ettiğim bir durum mu? Ben bunun için mi para ödedim?

  • Serpil05 Mart 2018

    Kargoya verildi göründüğü halde herhangi bir gelişme yok. Ne irtibata geçen var ne de gelen ürün.

  • Birissine.com Temsilcisi05 Mart 2018

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra firmamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, [email protected] e mail adresinden doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatırız. Saygılarımızla BİRİSSİNE.COM

Ziyaretçi Yorumları