06 Nisan 2013

Birinci Göz Hastanesi Ameliyatta İlgisizlik!

Lütfen bu Hastaneden ve Başhekiminden uzak durun. 30.03.13 Tarihinde Başhekim Dr. *** tarafından Katarakt ameliyatına alındım. Ameliyatın azami 20 dakika süreceği söylenmesine rağmen ameliyat masasında 2,5 saat gözümde kasnakla bekletildim. Gerekçe olarak Fako aletinin tutukluk yaptığı gösterildi.

Bu aşamada mikrop kapma neticesinde gözümde ödem oluştu. Kanlanma ve aşırı bulanık görme şikayeti ile başka bir Dr kontrole gittiğimde ameliyat öncesi değerleri istendi. Görüşümü 0%10 gösteren belge verildi Başhekim Dr ***tarafından. Oysa ameliyat öncesi başka hastanede yaptırdığım tetkik var ve görüşüm %70 saptanmış.

Nurcan 3.035 Okunma

Cevaplar

  • Nurcan 15 Mayıs 2013

    İletişim müdürü tarafından hastaneye davet edilmem gözümdeki iltihaplanmayı ve altı haftadır damlalara mahkum çektiğim sıkıntıyı değiştirmeyeceğinden, o hastaneye bir daha adım atacağımı sanmıyorum. Tedavimi üstlenen Kolan Hastanesi Dr. Ali Ahmetoğlu'na yürekten teşekkür ediyorum. Tedavimi orada sürdürmeye devam edeceğim.

  • Bir İnci Göz Hastanesi Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Hastanemiz Kurumsal İletişim Müdürü tarafından hastamız ile irtibat kurularak konu hakkında detaylı bir şekilde görüşülmüştür. Hastamız hastaneye davet edilmiştir. Hastamız müsait olduğunda gelebileceğini belirtmiştir. Birinci Göz Hastanesi olarak hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, geri bildirimi için kendisine teşekkür ederiz. Birinci Göz Hastanesi

  • Nurcan 29 Nisan 2013

    katarakt ameliyatı esnasında uzun süre gözümde kasnakla bekletilmekten ötürü gözümde oluşan ödem, iltihaplanma bir aydır devam ediyor. ve görüşüm çok bulanık. birinci göz hastanesinden hala bir cevap alamadım. lütfen bu hastane ve başhekiminden uzak durun ve benim gibi madur olmayın demekten başka söz bulamıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön