06 Şubat 2014

Bireysel Emeklilikten Ayrılırken Garanti Bankası'nın Yaptığı Eziyet!

2 yıl önce ocak 2014 yılında Garanti Bankası Bireysel Emeklilik'e başvuru yaptım, 2 yıl boyunca primlerimi yatırdım ancak geçen ay ayrılmak istedim telefonla ayrılacağımı bildirdim ama 1 aydır yetkililer bin dereden su getirerek ayrılmamızı geciktiriyorlar ve yatırdığımız paraları geri ödemek istemiyorlar.

Garanti Bankası Alanya şubesinden en az 4 defa faks ve mail le bildirmemize rağmen belgeleri hala belgeler elimize ulaşmadı diyorlar. Ben yeni doğum yaptım bana çok eziyet ettiler Allah sizi bildiği gibi yapsın onların!

Garanti Emeklilikmiş bir daha bireysel emeklilik masallarına kanmayacağım! Olmaz olsun... Beni lohusa halimle eziyet ettiler ya hakkımı helal etmiyorum onlara!

Aylin 107 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Aylin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön