Bireysel Bilişim Çalışan Telefonumu Bozdu!

Burak Y. |

Daha bir sene garantisi olan iPhone 5s kullanıcısıyım. Telefonum son zamanlarda aşırı ısınma ve birden şarjı bittiğinden dolayı Apple Store müşteri hizmetlerini arayıp yardım istedim telefonu sıfırlamam yeni bir iPhone kurmam istendi fakat çözüm olmadı Ankara'da Bireysel Bilişim'e yönlendirdiler.

Cihazımı servise çalışır vaziyette teslim edip çıktım daha sonra beni aradılar ve cihazım da yetkisiz müdahale olduğunu söyleyerek garanti dışı bıraktılar, cihazı teslim almaya gittiğimde hiç açılmıyordu. Cihazımı bozdular ve hiç ilgilenmediler, şikayetçiyim...

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Y.
  05 Şubat
  17:36

  Yetkili müdahalede bulunduğunuz için mi cihazım bozuk şu an.? Madem yetkisiz müdahale vardı o zaman nasıl çalışıyordu cihazım her şey ortada işte bozdunuz cihazımı ve bunu kabul etmek istemiyorsunuz.

 • Burak Y.
  29 Aralık
  13:57

  Cihazımı size teslim ettiğimde çalışıyordu beni arayıp yetkisiz müdahale var dediniz ve il dışında olduğum için bana kargo yapmak istediniz teslim almaya geldiğimde ise cihazımın çalışmadığı ortaya çıktı bozduğunuz cihazı telafi etmek adına benden 360+kdv gibi bir ücret istediniz bu uygun mu peki? Apple yetkilileri size bu durumu bildirince ücret istemedik dediniz bu nasıl bir çelişkidir bu şekilde mi çalışıyorsunuz siz?