Birevim'de Mayısı ve Haziranda Ödeme Yalanı

Alperen Alperen1 hafta önce

Aralık ayında girdiğim kura çekimi sisteminde Ocakta kuralar çekildi Nisan'da çıkıp Mayıs'ta ödenecek diye bilgi geldi. Bunlar tamam sözleşmede var fakat şimdi paraları önceden alıp pandemi var bahanesi ile Haziran'da ödeyeceğiz diyorlar. Bu pandemi 3 aydır var. Para alırken pandemi vurmuyor senetleri Nisan'da gelip imzalatıyorlar şimdi para alacağımız zaman pandemi ortaya çıktı. Pandemiden dolayı ödemeyi geciktireceklerini herhangi bir bilgi vermeden kafalarına göre işlemler çıkartıyorlar. Parayı en geç 15 Mayıs ta almamız gerekirken şimdi Haziran ayında verebileceğiz diyorlar. Ne bilgilendirme var ne bir şey parayı alacağımız zaman bin türlü bahane söylüyorlar. Yani sözleşmeden ekstra olarak para çıkartıyorlar yok şunu yaptırmanız lazım şu kadar yok bunu yaptırmanız lazım deyip yalan söylüyorlar. Evrakları Nisan başında isteyip her 10 günde bir yeni bir şeyle gelip süreci uzatıyorlar. Hiçbir dedikleri bir biriyle tutmuyor. Daha önce şubede konuştuğumuz söz verdikleri şeyler söyleyince abi biz böyle demedik genel merkez böyle izin vermiyor yalanları ile geçiştirmeye çalışıyorlar. Bu nasıl bir sözdür, nasıl bir yanıltmaktır. Sonra bizlere telefon açıyorlar genel merkezden farklı bir şey diyorlar şubeden arıyorlar farklı bir şey diyorlar birbirini de tutmuyor. Bir de tutup Haziranda 15'ne kadar size ödeyeceğiz abi bu da sana özel diyorlar. Ya ben parayı zaten almam gerekir bana çıkmış bir hak, tutup bir de saygısız şekilde söylüyorlar. Pandemiyi bahane ediyorlar ama para almayı kesmiyorlar ne güzel.

Cevaplar

Birevim Logo Birevim 5 gün önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ahmet 1 gün önce  

  Benimde ödememi 1 ay sonraya attılar parını alabildin mi

 • profile-icon Tolga 4 gün önce  

  Hep işleri güçleri yalan dolan. Ben de inandım girdim ama bin pişmanım nisanda teslimatım vardı hala yapacaklar. Dünya genelinde pandemi var ama taksitler gecikince hemen arıyorlar. Hiç yardımcı olmuyorlar. Ama teslimatı istedik mi ödeme yapan yok.

 • profile-icon Efkan 5 gün önce  

  Ellerinde senetlerim var ipotek koymak için vekalet var. Evi aldım kendi imkanımla parayı gönderen yok. Hayatimin en büyük pişmanlığı Birevim'e kayıt olmak oldu.

 • profile-icon Enes 6 gün önce  

  Benim teslimatım da mayıs ayı bugünden sonra yasak var arıyorlar yok bordro olmadı yok sigortanın şurası böyle diye oyalıyorlar insanın içine sıkıntı sokuyorlar ben müteahhitle anlaştım eve oturdum ve mayıs ayı ödeme var dedim ama böyle olmaz

  • 1Destekçi

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler