Birevim Yurt Dışı Teslimat Sıkıntısı

Emre Emre2 hafta önce

Ben yurt dışında yaşayan Birevim müşterisiyim. Teslimat zamanım nisan ayı inde yapılacaktı, ancak pandemi süreci dolayısıyla dönüş yapamadık ve böylece teslimat yapılamadı. Ancak şimdi uçuşlar başladı ve ben geleceğimi bildirdim, ancak 3 haftalık izin alabiliyorum, bunu da Birevim'e ilettim, daha önce kefil konusunda ciddi problem çıkaran Birevim bu konuda da yardımcı olmayarak teslimatın yapılmayacağını söyledi ve birine vekalet vermem gerektiğini ben yurt dışındayken o kişinin zamanı gelince benim adıma işlem yapacağını söyledi. 

Zaten kaç aydır teslimat yapılamamış. Üstüne yardımcı olup anlayışlı olmak varken, saygısız halleriyle insanları zorluklara itiyorlar, ben bu süreçte tüm taksitlerimi ödedim, ayrıca fetva aldık diye söyleniyorlar, fetva aldığınız hocalar insanlara yaşattığınız bu zorlukları bilseler verirler mi acaba?

Gerçi diğer şikayetleri okudum Yurtiçi yurt dışı fark etmiyormuş anladığım kadarıyla herkese zorluk çıkarmışlar. Ben evimi teslim alamayacağım Birevim mantığına göre ya da dolmuşa biner gibi uçağa binmem gerekecek. Kayıt olurken ne hayallerimiz vardı, şimdi hayallerimizi göremiyoruz, Teşekkürler Birevim.

Cevaplar

Birevim Logo Birevim 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler