Birevim Verilen Sözlerin Tutulmaması

Hasan Hasan1 hafta önce

Ağrı ili şubelerinin müşterileri oldum. Projelerine girerken her şeyi tüm detayı ile konuştum ve olası bir durumda projeden ayrılmak istediğimde herhangi bir kesinti olup olmayacağını sorduğum da proje teslim tarihinden önce ayrılacak olursam çalışma bedelinin %30'un kesileceği, proje teslim tarihinde ayrılırsam herhangi bir kesinti olmayacağı çalışma bedelinin ve günü gününe yatırmış olduğum 10 aylık taksitinin de kuruşu kuruşuna verileceği söylenmişti. 

Velakin gün geldi projeden teslimat tarihinde ayrılmak istedim. Yatırmış olduğum çalışma bedelini ve taksitlerimin iadesini istediğim de çalışma bedelinin %18'ini keseceklerini söylediler. Bunun üzerine genel merkezi aradım durumu anlattım bilgiler alındı ve en kısa sürede döneceklerini söylediler, bir ay geçti arayan soran yok maalesef.

Demem o ki müşterileri oluncaya kadar olan ilgi alaka yalan projeye girince çalışma bedeli yatırıldıktan sonra her şey değişiyor, bilin istedim beni mağdur ettiler sizleri etmesinler.

Proje için 12 bin tl peşinat verdim 4100 TL çalışma bedelini peşin verdim ve her ay aralıksız 2 bin tl 10 ay taksit ödedim aldığım karşılık bu ilgisizlik oldu 36 bin gibi paramı 10 ay kullandılar ve proje teslim tarihinde projeyi teslim almayacağımı yatırdığım ücretleri geri istiyorum dediğimde saçma sapan bahaneler ile beni mağdur ettiler.

Cevaplar

Birevim Logo Birevim 5 gün önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Levent 1 gün önce  

  Hasan hocam 1 ay oldu dediğini, genel merkez hala çözüm bulmadı mı? Sonuç nedir acaba?

 • profile-icon Ahmet 1 gün önce  

  Üye olana kadar telefondan rahatsız edecek kadar ararlar ama

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Hasan 1 gün önce  

  Aynen öyle gece gündüz ararlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler