Birevim Teslimat Yapmıyor!

Hasan Hasan1 hafta önce

15***44 numaralı proje müşterisiyim. Exper ve gerekli evraklarım hepsi tamam olduğu halde Teslimatım 20-30 Mayıs arası olduğu halde hazirana sarkacak diye bir oyalama yoluna giriyor Birevim... Ticaret yapılıyor, evi alacağımız adam para bekliyor diyorum …satıcıya kapora verdim diyorum param yanacak diyorum şubeden e… bey arkadaş vermeseydiniz cevabı veriyor. Artık uğraşmıyorlar topu çözüm merkezi denen sadece dinleyen bir yere atıyorlar 3 defa aradım 1 defa da mail attım adamlar nezaketen bile dönmüyorlar. Şubeden yapacak bir şey yok diyor para limitleri dolmuş güya. Mayısta kimlere teslimat yapılacağı belli para da belli ona göre kendini ayarlaman gerekiyor sayın Birevim …Üye yaparken her şeyi tatlı tatlı konuşuyorlar. Üye yaparken hiç limit dolmuyor. Herkes bilsin diye CİMER başta olmak üzere tüm sosyal medyadan haber yapacağım.

Cevaplar

Birevim Logo Birevim 5 gün önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ahmet 1 gün önce  

  Üye olana kadar telefondan rahatsız edecek kadar ararlar ama

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Hasan 1 gün önce  

  Aynen öyle

 • profile-icon Tolga 4 gün önce  

  Bu firma parayla ticaret yapan bir firma nasıl limitleri doluyor arkadaş. Şahıs hesabımı olsun gelen giden para trafiğinde limit olsun. Beni de mağdur ettiler 15 hazirana kadar bekleyeceğim hala çözüm bulamazlar ise direk mahkemeye vereceğim.

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Savaş 2 gün önce  

  Allah sabırlar versin. Bizim de 22 Mayıs 2020 de Eminevim de teslimatımız vardı. Stresle günümüzü bekledik. Çok şükür tam gününde sorunsuz evimizi aldık. Ekspertiz ve ipotek ücreti ödemedik. Sadece sigorta DASK ödedik. Darısı sizlere olsun inşallah.

 • profile-icon Enes 5 gün önce  

  Benimde gün bugün belli olacak bakalım Birevim gün olarak ne diyecek ama sıkıntı çıkaracağını adım gibi biliyorum bende eve oturdum adam para bekliyor mahcubiyet olacak o ayrı kapora verdik o apayrı insanların sıkıntılarını çözmelisiniz bu böyle olmaz

 • profile-icon Serkan 6 gün önce  

  Aynı durumdayım. Ve her gün farklı beyanlarda bulunuyorlar. 3 Haziran gibi teslim edilecek dediler, şimdi 3 Haziran gibi belli olacak gün diyorlar. Devletin bu işletmeyi denetlemesi gerektiğini düşünüyorum.

 • profile-icon İsmail 6 gün önce  

  Hala cevap yazılmaması da ilginç

 • profile-icon Murat 6 gün önce  

  Eskper raporu geldikten kaç gün sonra tarih verdiler acaba? Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum 1 hafta bugün doluyor daha eksper raporu çıkmadı diyorlar? Haziranın kaçına gün verdiler?

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Hasan 6 gün önce  

  Exper geldikten 3 gün sonra teslimat tarihi verdiler 8 Haziran gün verdiler

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler