Birevim Teslimat Alamama

Erol Erol1 hafta önce

Birevim firmasında 9 projem var ve 2'sini bu ay teslim alacaktım, bana son dakika mesaj atma gibi bir ciddiyetsizlikle teslimatımın haziran ayına kaldığını söylediler. Gerek şube, gerek merkez müşteri hizmetlerince yapılan görüşmelerden hala ses çıkmadı. Ticaret ile uğraştığım ve tüm ödemelerimi alacağım teslimatı da düşünerek planladığım bu süreçte firma beni ciddi anlamda zarara uğratacak. Konu ile alakalı acil ilgilenilmesini aksi takdirde tüm projelerimi ve referanslarımı iptal ederek bu konununda yaygınlaşması için sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanacağımın bilinmesini istiyorum.

Cevaplar

Birevim Logo Birevim 5 gün önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Yusuf 16 saat önce  

  Projelerinizden birini devretmek isterseniz alabilirim?

 • profile-icon Ercan 1 hafta önce  

  Aynı durumdayım bu ay yapılacak olan teslimatım bir ay ertelendi, dalga geçer gibi aramayıp mesaj atıyorlar bir de, alacağım eve sözleşme yapıp kapora verdim, zararımı kim karşılayacak.

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Ayhan 4 gün önce  

  Aynı durumu bende yaşadım. Vatandaşın mağduriyetini hiç önemsemeyen bir firma. Bu kadar ah alan bir firmanın sonunu çok iyi görmüyorum. Hakkımı helal etmiyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler