Toplam çözüm sayısı
..
Birevim ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
17 Destekçi
  7 Yorum

Birevim Sözleşmem Gereği Almam Gereken Paramı Vermiyorlar.

3.799görüntüleme
Gökhan
Gökhan 1 hafta önce
Birevim Sözleşmem Gereği Almam Gereken Paramı Vermiyorlar.

1440812-0 numaralı projedeyim. Kesin teslim tarihi 2021 şubat. Teslimat için vekalet verdim, senetleri imzaladım, evrakları imzaladım, eş muvafakatı verildi, alacağım eve ® ekspertiz gitti, onay verdi, ev sahibine kapora verdim bu ay paran yatacak dedim ama sonuç olarak paramı vermiyorlar. Pandemiyi bahane edip sürekli genel merkezle alakalı biz bir şey yapamıyoruz diyorlar. Öyleyse neden bunu baştan demediniz senetleri imzalattırdınız bana ev sahibine kapora verdim hem o kaporam yanacak. Hem fazladan 2 ay kira ödeyeceğim hem de bir daha bu fiyata nasıl ev bulacağım? Birevim firması beni maddi manevi çok mağdur etti her türlü hukuki, sosyal ve bireysel mücadelemi vereceğim.

Birevim Logo
Birevim1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak https://www.birevim.com/iletisim.html ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla,

Gökhan
Gökhan1 hafta önce

Her kanaldan durumu tarafınıza bildirmeme rağmen yine her kanaldan aynı cevabı verdiniz ve o gün bu gündür bir tane Allah'ın kulu bana geri dönüş yapmadı. Sadece ama sadece oyalıyorsunuz. Hiçbir çözüm üretmediniz ve üreteceğinize de inanmıyorum.

  • profile
  • profile
  • profile
17 Destekçi
  7 Yorum

7 Yorum

Ali
Ali1 hafta önce
 

Aynı sorunu bende yaşıyorum 3 ay sonra ya attılar. Onun dışında ayrılmak istiyorum ara parayı yani benim olan parayı da vermiyor lar hakkımı helal etmiyorum

 4
Ömer
Ömer1 hafta önce
 

Sözleşmede Birevim paranızı kullanamaz yazıyormu okudunuzmu. Ben 2 yıl önce okumuştum. Nasıl BDK üye oluyor bizim parayla.

 3
Gökhan
Gökhan1 hafta önce
 

Yazıyor ama muhatap bulamıyoruz ki kime ne laf anlatalım?

 2
Ayhan
Ayhan1 hafta önce
 

Aynen Facebook'ta veya twttrda gündem oluşturmak lazım

 3
Gökhan
Gökhan1 hafta önce
 

Elimden geldiğince yorumlara yazıyorum ancak kendi sayfalarında siliyorlar hemen. Şubelerine gidip herkese ilanen söylüyorum yanından geçmeyin ben mağdur oldum diye yeni müşteriler varsa içeride terk ediyorlar zaten.

 5
Ayhan
Ayhan1 hafta önce
 

Şimdi de BDDK yı bahane ediyorlar avukata danışacağım ben elimden ne geliyorsa yapacağım

 3
Gökhan
Gökhan6 gün önce
 

Ben verdim avukata gecikmelide olsa bunların azıcık başı ağırsa yeter. Koyun sanmasınlar kimseyi istedikleri gibi at koşturuyorlar.

 2
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler