Toplam çözüm sayısı
..
Birevim ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Abdulaziz'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum
Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Birevim
ile
Eminevim
Birevim
ile
Çözüm Tasarruf

Yeni karşılaştırma

ile

Birevim Paramı Vermedi

1709görüntüleme
Abdulaziz
Abdulaziz 3 hafta önce

Geçen sene Birevim'e kaydoldum. 3. Kez gittim bu sefer bir şekilde ikna ettiler. Her zamanki olaylar gibi ikna edene kadar 100 kez arar dil dökerler. Diğer kurumların müşteriye yaptığı gibi. 5.200 TL ödemede yaptım. Ev almak için. Sonra pandemi başladı ödeyemedim. Benden 18000 çalışma bedeli istediniz ama nihayetinde çekilişte ev çıkmadı veya ev bulup bana eksper göndermediniz öyle bir durumda yok. 1000 TL kesin ama diğer ücretimi iade edin ne kadar desem de. Dinlemediler. 

Paramı vermediler başka çalışmaya aktarın nakit ödeme çalışması oradan devam edelim ona da yok dediler. Paramı helal etmiyorum kendilerine de dedim. 

Birevim Logo
Birevim3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak https://www.birevim.com/iletisim.html ‘den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla,

Abdulaziz
Abdulaziz4 gün önce

Haftalar oldu hala dönüş yapılmadı. Şubelerinizdeki en büyük sıkıntıda budur. Biz size döneceğiz ama dönüş yapılmıyor. 7 arkadaş başvurduk 1 hariç hepimiz çekildik. Halk kaybetmez. İnsanlar bir kere kandırılır ama hizmet eden her zaman kazanır. Koca bir firmaya bu yakışmıyor. Hele hele din inanç için güven duyup gelen insanların güvenini yıkarak biz bir kaybederiz firma binler kaybeder. İnsanlar yapmadığı emeğin parasını alır mı bana sadece bunun cevabını verin. Helal etmem etmiyorumda.  

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

İdris
İdris3 hafta önce
 

Bende müşteriyim sözleşmede de ayrılırsanız çalışma bedeli olan tutar iade edilmez yazıyor sende bunu bilerek sisteme giriyorsun. Kendi ödeyememe durumun var ise buna firma ne yapsın. Saçma sapan yorumlar yazıp insanlar kafasını bulandırmayın. Adamlar kayıt olurken ayrılırsan dosya paran yanar diyor.

 1
Abdulaziz
Abdulaziz4 gün önce
 

Sen müşterisi değil. Çalışanı ya da yalakasısın gerek yok boş lafa muhatabım değilsin

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Birevimile karşılaştır  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Birevim
ile
Eminevim
Birevim
ile
Çözüm Tasarruf

Yeni karşılaştırma

ile