19 Mayıs
#11996368

Birevim Güven Vermedi!

Bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor. Ayrıca 3 hafta evvel söylenen bugün inkar ediliyor ve de biz suçluymuşuz gibi hata bize yıkılıyor. 2. denememdende yani güven testinden de geçseydi sisteme dahil olacaktım, Allah korumuş ki yol yakınken döndüm. Binlerce kez hamd olsun. Herhalde verdiğim sadakaların fitrelerin mükafatı olsa gerek. Daha sisteme dahil olmadan gelen müşteri ile zıtlaşıp sorun çıkarıp yalan söyleyip üzerine yalancı çıkartılmam kurumun gözümden hiç geri dönüşü olmayan bir şekilde düşmesine sebep oldu.


Ayrıca iletişim hattından da şikayette bulundum. Ön yargılı olmak istemem ama telefondaki arkadaşta güven vermedi. Sadece dinleyip kapattı hiç dikkate bile almadı. Tüm söyleyeceklerim ağzıma tıkıldı. Hiçbir lafımı bitiremeden bağırma çağırmalar eşliğinde orayı terk etmek zorunda kaldım. Özellikle İ** isimli zattan şikayetçiyim. Babanın oğula güveninin olmadığı bu ahir zamanda daha yeni yeni baş göstermeye başlamış böyle bir kurumun bu şekilde çalışması bana değil kimseye güven vermez.


Tüm bunlar gösteriyor ki bu kurumla çalışmak için hiçbir sebep yok. Aksine çalışmamak için bir çok sebep var. Bir daha mı önünden dahi geçme, m yolumu değiştiririm.

Alihan Alihan 29.486 Okunma 3
Yorum Yap

Cevaplar

  • Birevim Temsilcisi1 g

    Merhaba Alihan bey, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İlettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için, görüşmemize istinaden Şubemiz ve Yöneticilerimizle irtibata geçilerek, yaşadığınız deneyime yönelik olarak gerekli bilgilendirmeler yapılmış, ilgili çalışanlarımıza geri bildirimde bulunulmuştur. Bu platform dahil ,yapabileceğiniz geri bildirimleri, şirket bünyesinde değerlendirip, sonuçlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bilgilerinize

  • Alihan21 Haziran

    Bir diğer yöntemleri ise sürekli farklı kişiler sizi arıyor 1 er hafta ara ile ve her arayan şikayetinizi bir de sizin ağzınızdan duyalım diyor bunu yapmalarının amacı sizi hem bıktırmak hem de argo kullanmanızı sağlamak hem de aradan geçen zaman içerisinde yaşadığınız sıkıntıyı harfiyen hatırlayamacağınız için tutarsız ifade vermenizi sağlamaktır ve de telefon görüşmeleri kayıt edildiği için size dava açarak ya da karşılıklı şikayet taleplerini çektirerek amaçlarına ulaşıyorlar. Bu düşünceye nerede ulaştım en son arayan kişi açıkça dava açacaklarını kast etti ve yöntem ve taktikleri bu sayede ortaya çıkmış oldu tabi telefon kayıtlarını kendi amaçlarını gerçekleştirebilecekleri şekilde mahkemeye sunacaklardır.

  • Alihan21 Haziran

    Yine Birevim'le alakalı şikayetim var Bir yöntem taktik bulmuşlar şikayet var'a şikayet yazanları genel müdürlük adı altında sürekli farklı cep numaralarından arayıp şikayetinizi bize iletin ne yapabilir yemek ısmarlayalım falan diyerek rüşvet teklifinde bulunuyorlar, bu firmaya kesinlikle güvenmeyin elinizi verirseniz kolunuz gider Çünkü beni defalarca aradılar fakat çözüm bulma konusunda yoklar Yapmaları gerekeni söyledim 3 şartım vardı: 1. Si: Madem gönlünüzden yemek ısmarlamak geçmiş bende cüzi bir miktarda Kızılay Aracılığıyla Yardım Yapın dekontunuda bana WhatsApp'dan atın 2. Si: şikayetçi olduğum kişiyi de İşten kovma gibi girişimlerde bulunmayın herkes 2. Bir şansı hak eder 3. SÜ: Süresi Sınırsız olmak üzere Şikayet var sitesine başka şikayetler gelir ise Şikayetini tekrar güncelleyeceğimi söyledim çünkü benim amacım İnsanların Mağdur olmaması olduğu için bu Şikayeti yazdım o nedenle Sizin Çalışma Politikanız böyle Devam ederse bende Şikayetimi bu doğrultuda güncelledim dedim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler