13 Ağustos 2015

Birebin.com Kazancın Yatırılmaması!

Birebin.com yasal Spor Toto' ya bağlı elektronik bayi olmasına ve Spor Toto' ya kadar şikayetimi bildirmeme karşın sağladığım kazancın ödemesini gerçekleştirmeyip, hesabımdaki meblağaya el koymuş durumda.

Tek iletişim yolu olan canlı yardım üzerinde de engellenip o iletişim yolunu da kapatıp hesabımdaki parayı katı suretle yatırmamaktadırlar. Yasal olmalarına karşın Spor Toto'nun dahi şikayetimi kale almaması aşikar bir durum. Forumlardaki araştırmam sonucu yalnız olmadığımı anlamış bulunmaktayım.

Burak 3.914 Okunma

Cevaplar

  • Birebin.com Temsilcisi05 Ekim 2015

    Merhaba; Birebin, üyeleri tarafından yapılan ödemeler için (para yatırma, para çekme) bankalara ödenecek komisyon ücretlerini, üyeler adına kendisi karşılayarak üyelerine anında ve ücretsiz işlem imkanı sunmaktadır. Ücretsiz hizmetlerimizden ve kalitemizden ödün vermemek amacıyla işlemler en hızlı şekilde gerçekleştirilmekte, üyelerimizin tercihi bazı işlemlerine izin verilmekte, kontrol amaçlı haklarımız asgari ölçüde uygulanmaktadır. Fakat üyelik hesapları bazı kullanıcılar tarafından amacı dışında ve yasadışı işlemler için kullanılmakta olup, bu tür durumlar sistem güvenliğimizi, işleyiş amacımızı korumak ve diğer kurumlarla olan sorumluluk ilişkilerimiz gereği, “fraud kontrol sistemimiz” ile tespit edilen söz konusu üyeler uyarılarak gerekli olması durumunda yasal prosedürler uygulanmaktadır. Bu çalışmalar çerçevesinde; “Ücretsiz bankalararası veya kişilerarası para transferi yapmak veya yasadışı ticari faaliyetlerinde kullanmak için” haksız ve usulsüz faydalanmaya çalışanların açtığı kötü amaçlı hesaplar artık derhal farkedilip takibe alınmakta, para transferleri inceleme sonucunda en geç 24 saat içinde gerçekleştirilip hesaplar kapatılmaktadır. Sistem değişikliği ile birlikte para yatırma ve çekme işlemleri olağan seyrin dışına çıkan hesaplar ek incelemeye alınmaktadır. Üyemizin işlemi de inceleme yapıldıktan sonra mesai saatleri içerisinde ve üyelik sözleşmesinde belirtildiği şekilde gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla; Birebin Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön