Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Birevim Yaşatılan Mağduriyet!

Hamza
06 Haziran 16:56
6.873

Proje No: 943**7-1 Mayıs 2023 Birevim. Tasarruf Finans sisteminde Gaziosmanpaşa şubesinde başvuru yaptım. Daha önce bir ev aldığım için emekli oldum. Bir araç almak için başvuru yaptım. Şube müdürü h*** ş**** Bey, defalarca söylememe rağmen araç alacağımı, kendisinin oraya sözleşmeme Konut Projesi diye girmesinden ötürü geç farkına varmam tam bir yılımı aldı. Çünkü 2019 yılında bir ev almıştım, ödeme projemde de konut yazıyordu. O gün geldiğinde finans uzmanı 'Ev, araç, arsa mı alacaksınız? ' demişti. Şimdi ben bilemedim. Peki h*** ş*** müdür değil mi, bilmiyor muydu? Düpedüz insan aldatma, yalan söyleme. Bu arada halen ev projesi devam ediyor. Eşimin tasfiyesi ile bu sefer de araç için başvuru yaptım, tekrar bir araba almak için başvuru yaptım, faizsiz yararlanmak istedik. Şimdi araba alamıyorum. Konut yazıldığı için ayrılsam paramı zamanında verirler mi o da meçhul. O yüzden Allah'a havale ediyorum, o en iyi vekildir. En tepeden en alta, en üst yönetenden en düşük kadroya kadar bireylerden, kişilerden ve şahıslardan hakkımı helal etmiyorum. Sorumlu kimlerse. Not: Bu kadar çok beddua mazlumun ahını alıp rahat edecek misiniz? İyi insanların umutlarını yıkmak, hayallerini yıkmak hiç iyi bir şey değil. Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste. Atalarımız ne güzel söylemiş. Bizler kalbi temiz insanlarız, haramı helali bilen Müslümanlardanız. Bu yanlışlığı gelin düzeltin, hayır duası almak varken neden beddua alasınız? Şimdi projeden ayrılacağım, 6 ay sonra paramı alacağımı söylüyorsunuz. İnşallah zamanında verirseniz. Size Müslüman'ın vasıflarını söylemek, saymak, hatırlatmak istemiyorum. Bu konuyla alakalı e-devlet üzerinden CİMER'e başvuracağım.

10 Haziran 09:22 (Şikayetten 3 gün sonra)
Hamza
10 Haziran 10:44

Evet doğrudur Birevim geri dönüşümü yap da ama çözüm odaklı değil çözüm süresini daha uzatarak çözüme faydası Mı kocanan (0) sıfır dişimde tırnağımdan biriktirdiğim paramı vererek bir yıl sonra ayrılmak zorunda bıraktığı ve çalışma bedelini hizmet yapmadan kestiği Tüm birikimi de 6 ay sonrasına paramı bana geri verecek olan işte Birevim böyle bir yer. Elini verirsen kolunu kaparım. Saf ve temiz kalpli olman...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

İbrahim

Sizi yanılttıklarını adları gibi biliyorlar. Bunlar Allah'tan korkar mı? Hiç inanmıyorum. Bu sisteme giren kişi zaten Fakir daha da Fakir oldu.

Benzer Şikayetler

Birarabam Birevim Kesinlikle Pişmanlıktır. Her Türlü Banka Gibi İşliyor.

Perihan
04 Temmuz 17:25
943
Birarabam Birevim Kesinlikle Pişmanlıktır. Her Türlü Banka Gibi İşliyor.

Birevim Den Pişmanım Kesinlikle

Ömer
11 Haziran 21:35
845
Birevim Den Pişmanım Kesinlikle

Birevim Bir Arabam Şikayet Var

Akil
18 Nisan 23:37
1.543
Birevim Bir Arabam Şikayet Var
Benzer Şikayet Yaz