30 Nisan 2014

Bir Uydunet Klasiği, SNR ve Bağlantı Sorunu.

2013 yılının sonuna kadar (3mbit Sınırsız) Uydunet hizmeti almaktaydım. Bir kampanya nedeniyle tarifemi değiştirip 20Mbit hızda 50gb adil kullanım kotalı bir tarifeye geçtim.
Mevcut tarifeye geçtiğimden beri bağlantı yavaşlığı, bağlantı kopması gibi sorunlar başladı. Modemim değiştirildi, kablolar değiştirildi, apartmandaki kutu değiştirildi, defalarca SNR sinyal ayarı yapıldı fakat sorun çözülmedi.

Sorunun çözülememesi halinde abonelik iptalinden bahsettiğimde ise ödeyeceğim bedellerden bahsedildi. Birazcık empati kurmanızı istiyorum, sizce ayda 55 lirayı her İnternet'e bağlanmaya çalıştığımda strese girmek için mi ödüyorum. Lütfen kalıcı bir çözüm üretin.

Selim 490 Okunma

Cevaplar

  • Selim25 Mayıs 2014

    6 aydır kontroller yapılıyor fakat sonuç veren bir çalışma yok.

  • Selim25 Mayıs 2014

    30 Nisan günü kontrolün yapılması ve SONUÇLANMASI için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmış tebrik ederim. En kısa süre anlayışınız ne kadar sürecek merak ediyorum 1 yıl mı? Çünkü 6 aydır kontroller yapılıyor fakat taahhüt ettiğiniz hizmeti 6 aydır veremiyorsunuz. Oysa ben taahhüt ettiğim ücreti 6 aydır ödüyorum.

  • Kablo Net Temsilcisi30 Nisan 2014

    Sayın Abonemiz; 2425503 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön