Bir Türlü Kargolanmayan Ürün ve Girilemeyen Bir E-Bebek.com Sitesi!

Betul S. |

2 hafta oldu hala banka ödeme teyidi beleniyor diyor. Ama kredi kartı ile ödeme yapıldı bankadan para çekildi hala ödeme bekliyorlar. Perşembe aradık akşama kargo, Cuma aradık akşama kargo, Pazartesi aradık akşama kargo, Salı aradık en son sistem gitmiş erişim sağlayamıyorlarmış.

Şimdi E-bebek.com sitesine giremiyorum. Sözde indirimli ürünler yaptılar, herkesin aynı şikayeti var. Aldıkları paraları kullanıyorlar. Derhal iade işlemine başlayın dedim ama bakalım ne zaman iade olacak. Sipariş numaramı yazacağım ama siteye girilmiyor, eski sitesinde sipariş gözükmüyor yeni sitede hiç açılmıyor.

Etiketler :

Web Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Nisan
  16:48

  Sn. B. Şikayeti Hakkında,

  İade işlemleri yapılarak müşterimize bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla...

 • Betul S.
  27 Mart
  22:23

  Şikayet edeli kaç gün oldu üzerine kaç kere aradım ama hala aynı devam. Bilinçli tüketiciler adına söylüyorum e bebekten uzak durun...

 • Betul S.
  22 Mart
  19:48

  Yine aynı şekilde... Pazartesi verilecek denildi kargoya ama verilmedi. bugün (salı) yine kargoya verilecek denildi yine verilmedi. Bu şikayeti okuyanlara tek diyeceğim e bebek den sakın sipariş verip alışveriş yapmayın. İnsanları enayi yerine koyup kandırıyorlar. 3 haftayı geçti daha orta bir şey yok. Benim gibi kaç kişiyide böyle kandırdılarsa o paraları iyi kullanıyorlar sözde indirim yapıyorlar parayı öyle aradan kapatıyorlar... .

 • Betul S.
  21 Mart
  16:25

  Evet arandı ve yine pazartesi kargoya verilecek denildi ama yine verilmedi çözüme ulaşmasını bekliyoruz

 • 20 Mart
  10:37

  Sn. B. Şikayeti Hakkında,

  Müşterimiz ile sistemlerimizde kayıtlı bulunan telefon numarasından ulaşılarak görüşülmüştür.

  Saygılarımızla...