15 Kasım 2013

Bir TTNET Klasiği Biri Diğerinin İşlemini İptal Ediyor!

Bir ay önce TTNET'ten aranarak net sağlayıcınızı değiştirmek ister misiniz soruldu. Bende değiştirmek istediğimi söyledim bunu takip eden bir hafta içinde hergün başka temsilci arayarak TTNET'e geçmek ister misiniz diye sordu ve hiçbirinin birbirinden haberi yok ve hepsi diğerinin işlemini iptal ediyor.

3 kere kurye geldi form doldurdum faks çektim mail attım bende aramalardan sıkıldığım için vazgeçtim. P.tesi günü yine TTNET'ten aradılar tekrar geçmek istermisiniz dediler kabul ettim salı günü kurye geldi imza atım.

Çarşamba günü TTNET'ten aradığını söyleyen birisi arayıp da farklı bir fiyat söyledi bende kabul ettim ama kendisini şikayet edeceğimi söyledim oda sağ olsun işlemi iptal etmiş. Ayıp ya!

Avni 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön