16 Ekim 2015

Bir Daha Sürat Kargo'nun Önünden Geçmek Mi?

Bana ait olmayan bir kargo aldım ve o gün bu gündür yapıştı bana. Sürat Kargo hem yanlış kargo getiriyor hem de gel al kardeşim benim değil bu diyorum umursamıyor. Ellerimle götürüyorum şubeye, almıyorlar.

Kargo ücretini ödemiştim, geri alamadım. Sizin olsun kargo ücreti de. Hem beni hem ürün kime gidecekse o kişiyi hem de satıcıyı mağdur eden tek kargo şirketi. Bir daha hayatta bulaşmam bu kargoya. Şube sorumlusu ile yaka paça kavga etmek üzereydim ki eşime dua etsin. Bu sorunu defalarca Sürat Kargo müşteri ilişkilerine bildirmeme rağmen çözülmedi.

Burak 318 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi16 Ekim 2015

    Sayın Burak Malik K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön