Bir Daha İstikbal'mi Kesinlikle Hayır!

Mustafa Ö. |

9 Mayıs tarihinde Şeyhli Dinler Mobilya'dan köşe takımı belirtilen tarihte (10 Mayıs) tarafıma teslim edilmesi. Daha sonra teslimatı yapılan takımın arka kenar kumaşında deforme vardı. Bu durumu teslimattan sonra fark ettik. Adıma servis kaydı açılmasına rağmen işleme alınmadan kapatıldığını mağaza kanalı ile öğrendim. Yeniden servis talep ettim. An itibariyle ne arayan var ne soran var. Bir daha mı tövbe!

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ö.
  21 Temmuz
  15:25

  Çözüm için beklemeye devam.
  Umarım bu çile biter

 • Mustafa Ö.
  03 Temmuz
  10:36

  Benden telefon ile bilgi alıp bildirmiş olduğum iletişim numarasından ulaşılamamıştır diyebiliyorlarsa söylenecek söz kalmamış demektir

 • 03 Temmuz
  09:54

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • 01 Temmuz
  11:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri