Bir Daha İş Bankası İle Asla...

Mert A. |

25.11 tarihinde müşterisi olduğum İş Bankası/ Setbaşı ile yaptığım telefon görüşmesi doğrultusunda mail yolu ile dilekçe yazarak numaramın değiştirilebileceği bilgisini aldım. Aynı mail içerisinde farklı bir dilekçe ile EFT talimatı da verdim.

EFT talimatım başarıyla gerçekleştirildi, fakat numara değişikliği sağlanamadı. Bugün aynı şube ile yaptığım telefon görüşmesinde " Biz sizin güvenliğinizi düşünüyoruz, bu yüzden ıslak imzanız gerekiyor" cevabı ile karşılaştım.

"Sizi bankamızın yetkilisiyle görüştüreceğim" denildikten sonra bankanın kasa bölümüne bağlandım. İnanılmaz olan şudur ki; Mail ile EFT talimatı gerçekleştirilirken güvenlik sorun olmuyor, numara değişikliği güvenlik sorun oluyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert A.
  23 Aralık
  14:06

  Hangi iletisim bilgisiyle ulasmaya calisacaksiniz anlamıyorum. Yurtdisinda oldugumu telefonumu degistirdigimi belirtiyorum, hala ulasicaz demeye devam ediyorsunuz, gazel okumayalim, is yapalım.

 • 22 Aralık
  13:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi