25 Nisan

Biosante Detoks İptal İşlemi!

Akşam kürü için sipariş verdim. Kurye şirketinde olan arkadaşımız malum internet sitesinden alınan bir ürün olduğu için yanımda olduğu süre içinde paketi açıp bakmak istediğimi söyledim. Müşteri hizmetleri ile görüşmeme için müsaade istedim. 1 dakika içerisinde kendisine geri döndüğüm halde s*m bey çok işi olduğu için geri döndüğünü şubeyle aramda çözmemi söyledi. Bende ürünü iptal etmek için müşteri hizmetleri h... E hanımla görüştüm yasal işlem yapacaklarını söylediler. Ürünü almaya mecbur bırakıyorlar ki kendi isteğimle verdim tabi ki almak istiyorum ama mesaileri bitene kadar oyalayıp ilgilenmemeleri üzerine tehdit etmeleri hiç hoş değil. Kandırıldığımızı düşünüyorum.

Duygu 13.646 Okunma

Cevaplar

  • Duygu 30 Nisan

    Kurye aşamasında ürünü iptal ettirebilirsiniz diyen x beye istinaden kargoya ürün verildikten sonra teslimat verilen tarihte yapılmazsa iptal edebilirsiniz denmiş olup teslim edilmedi diye aradığımda üstüne hakaret yediğim badka bir beyefendiye istinaden ürünü iptal ettirmek istediggimi söylemem üzerine bana kargonuzu almadığınız takdirde işlem yapılacak vs. Şeyler söylendi. Bir netlik yok. Sürekli farklı kişiler farklı şeyler söyleyip tehditkar konuşuyor. Kesinlikle ama kesinlikle bu ürünü istemiyorum.

  • Biosante Detoks Temsilcisi27 Nisan

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. İyi günler dileriz.

  • Duygu 26 Nisan

    Ürünü çok hevesli sipariş ettim ama arkadaşlar sistem tam bir fiyasko. İsimlerini yanlış veren müşteri hizmetleri tehditkar konuşuyor. Bir dedikleri diğeriyle uymuyor. Kargo bölümündekilerin konuşmaları o kadar ukala ki anlatamam ilgi alaka sıfır. Güven vermiyorlar. Küflü çıkması ürünlerin normal. Bence başka markalar deneyin ben siparişi kesinlikle almayacağım!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap